Kabiny Prysznicowe Kwadratowe i Prostokątne

(2193 produkty)
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1370 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1230 zł

Zobacz również:


Najlepsza kabina prysznicowa kwadratowa! Jaką kupić?

Zakup kabiny prysznicowej wiąże się z podejmowaniem szeregu decyzji. Na co więc zwrócić uwagę? Warto najpierw oszacować potencjał aranżacyjny wnętrza. Jeśli mamy do czynienia z małą łazienką w bloku, kabina prysznicowa kwadratowa lub kabina prysznicowa prostokątna sprawdzi się doskonale! Produkt może być zamontowany w narożniku pokoju lub we wnęce, przez co nie zajmie zbyt wiele miejsca, a jednocześnie będzie gwarantować swobodną i przyjemną kąpiel. Do niewielkich pomieszczeń zdecydowanie lepiej sięgnąć po kabiny prysznicowe kwadratowe o wymiarach 80x80 cm, 70x70 cm, 90x90 cm czy 100x100. Wariant wyposażony w drzwi uchylne albo przesuwne zda egzamin na ciasnym i wąskim metrażu. Najbardziej designerską wersją jest kabina prysznicowa składana, która spowoduje, że przestrzeń wyda się optycznie większa. Praktyczność zapewni również kabina prysznicowa przyścienna, która przylega tylko do płaszczyzny jednej ściany. Poza nią w  przestronnych wnętrzach ciekawie prezentuje się kabina prysznicowa prostokątna wolnostojąca oraz modele w rozmiarze 100x90 cm, 80x100 cm, 80x90 cm, 90x120cm, 80x120 cm i większe. 
 
 • Kabina natryskowa prostokątna to sposób na optymalne wykorzystanie powierzchni.
 • Kabina prysznicowa 70x70 oraz 80x80 cm kwadratowa sprawdzi się w małej łazience w bloku, 
 • Kabina prysznicowa przyścienna prostokątna to rozwiązanie, które przylega do jednej ze ścian,
 • Kabina prysznicowa prostokątna wolnostojąca prezentuje się oryginalnie i będzie doskonale wyglądać w nowoczesnym wnętrzu.

Kabina prysznicowa prostokątna bez brodzika?

Prysznic prostokątny z brodzikiem to jedno z najbardziej tradycyjnych łazienkowych rozwiązań. Dzięki niej możemy starannie wydzielić strefy w łazience i podzielić je na część mokrą oraz suchą. To produkt znacznie tańszy w montażu, łatwy w instalacji oraz pozwalający na wykorzystanie obszaru brodzika jako wanny – zwłaszcza jeśli w pomieszczeniu zainstalowana jest kabina prysznicowa z wysokim/głębokim brodzikiem. Dzięki temu powierzchnia prysznica może posłużyć do kąpieli młodszych domowników, wykonania ręcznego prania, opłukania przedmiotów czy mycia pupila. Z kolei kabina prysznicowa 90x90 kwadratowa lub prostokątna bez brodzika to sposób na nowoczesną łazienkę, gdzie brak wyraźnych granic potęguje poczucie przestronności. Bezstopniowe wejście jest gwarantem bezpieczeństwa i umożliwia komfortową eksploatację dla osób starszych i ograniczonych ruchowo. Pomieszczenie dodatkowo wydaje się optycznie większe. Montaż kabiny bez brodzika jest nieco trudniejszy, podłoga musi być odpowiednio profilowana, a także powinna zawierać elementy izolacyjne. 
 
 • Kabina prysznicowa prostokątna z brodzikiem to tradycyjna i najbardziej popularna alternatywa,
 • Kabina prysznicowa 90x90 kwadratowa bez brodzika to gwarancja bezpieczeństwa dla osób biorących prysznic,
 • Kabina prysznicowa prostokątna z wysokim brodzikiem może stać się substytutem wanny.

Elementy idealnego prysznica kwadratowego !

Najlepsza kabina prysznicowa to nie tylko optymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni, lecz także zapewnienie wielu funkcjonalnych udogodnień, a przy okazji będzie w atrakcyjnej cenie. Współcześnie Użytkownicy coraz częściej sięgają po kabiny prysznicowe szklane, w których ścianki i drzwi przesuwne lub składane zostały wykonane z grubego i odpornego na uderzenia szkła hartowanego. Szkło jest znacznie bardziej wytrzymałe, a w razie uszkodzenia materiał pęka na tępe kawałeczki, co ogranicza ryzyko okaleczenia. Jego obecność podnosi także walory estetyczne wnętrza, stanowiąc o jego nowoczesnym charakterze. Praktycznymi elementami kabiny do łazienki mogą być także wypinane rolki, które zasadniczo ułatwiają czyszczenie produktu, oraz specjalistyczne powłoki chroniące powierzchnię szkła przed osadzeniem się brudu. Poza względami związanymi z użytecznością warto też zwrócić uwagę na bardziej przyjemne kwestie. Maksimum komfortu zapewnić może chociażby kabina prysznicowa z hydromasażem, w której profesjonalne dysze gwarantują znakomity masaż ciała. 
 
 • Kabina prysznicowa z hydromasażem prostokątna to sposób na relaks i odprężenie w zaciszu łazienki,
 • Warto sięgnąć po kabiny ze szkła hartowanego, co będzie gwarantem higieny i bezpieczeństwa,
 • Kabiny prysznicowe często wyposażone są w specjalne powłoki ułatwiające czyszczenie.
 • Kabiny prysznicowa czarna dobrze koresponduje z łazience w stylu industrialnym.

Popularni producenci:
 
 • Kabina prysznicowa Radaway Premium Plus i Eos
 • Prysznic Sanplast
 • Sansiwss Kabina Pod Prysznic Solino 
 • Huppe Ena kabina prostokątna bez brodzika
 • Novellini Kali i Young 
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia