Kabina Prysznicowa 80x90 cm Czarna

Cofnij do: Prysznice
Filtry


Kabina prysznicowa 80x90 czarna do nowoczesnych wnętrz i nie tylko

W niewielkiej przestrzeni do zagospodarowania sprawdzi się kabina 80x90 czarna. Można do niej dopasować zarówno wysoki, jak i niski brodzik. Głębokość powinna być podyktowana indywidualnymi preferencjami domowników, aby wchodzenie i wychodzenie było komfortowe. Jeśli chcesz, możesz całkowicie zrezygnować z brodzika. Do wyboru są modele półokrągłe oraz prostokątne. Pierwsze z nich pasują do każdego stylu wnętrza i wizualnie je powiększają. Z kolei kabina prysznicowa czarna 80x90 o prostych liniach to kwintesencja nowoczesności. Daje też więcej swobody ruchów podczas kąpieli. Można ją zamontować zarówno w narożniku, jak i tylko na jeden ze ścian. W ofercie Łazienkarium.pl są też wyróżniające się konstrukcje pięciokątne.

  • Kabina prysznicowa 80x90 czarna to uzupełnienie niskiego lub wysokiego brodzika. Można też zamontować konstrukcję bezpośrednio do podłogi z odpowiednim odpływem.
  • Kształt kabiny ma ogromny wpływ na aranżację oraz komfort podczas kąpieli.
  • Najpopularniejsze są modele półokrągłe i prostokątne, choć w trendach utrzymują się również pięciokątne.

Kabina 80x90 czarna do małej łazienki – jaka powinna być?

Kabina prysznicowa 80x90 czarna wyposażona jest w ciemne elementy wykończeniowe, w tym np. profile i uchwyty. Można je dopasować do armatury, przycisku spłukującego czy też dodatków. Jednak główną powierzchnię konstrukcji stanowi przeszklenie. Powinno być wykonane z wysokiej jakości materiałów, aby czyszczenie było sprawne. Ułatwiają to także powłoki ochronne. Najlepiej wybierać spośród modeli o grubości 6-8 mm, które gwarantują bezpieczne użytkowanie. Jeśli chodzi o montaż, kabina prysznicowa 80x90 czarna może mieć system mocowania niwelujący krzywiznę ściany, mechanizmy unoszące i opuszczające skrzydło, a także regulację drzwi. Podczas zakupu koniecznie zwróć uwagę na sposób otwierania – do wewnątrz, na zewnątrz czy też rozsuwany.

  • Kabina prysznicowa czarna 80x90 powinna być wyposażona w wysokiej jakości szkło.
  • Przeszklenie może być łatwiejsze w czyszczeniu, jeśli ma dodatkową powłokę ochronną.
  • Przed zakupem sprawdź możliwości montażu i sposób otwierania drzwi.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk