Kabina Prysznicowa 130x90 cm

Cofnij do: Prysznice
Filtry


Kabina prysznicowa 130x90 cm i jej zalety

Kabina prysznicowa 130x90 nie jest na tyle duża, aby nie znalazło się dla niej miejsce w niewielkiej łazience. Zapewnia przy tym możliwość wzięcia prysznica w komfortowych warunkach, jest więc ciekawą propozycją skierowaną również do tych osób, które dysponują sporymi łazienkami. Oferuje się ją najczęściej w wersji narożnej, choć kabina 130x90 może też znaleźć się w centrum pomieszczenia. Popularność modelu o takich wymiarach przyczynia się też do tego, że kabina prysznicowa 90x130 może zostać z łatwością dostosowana do potrzeb kupującego. Może być nowoczesnym modelem wykonanym z przezroczystego szkła hartowanego, może być jednak również pokryta szkłem matowym zapewniającym większą intymność korzystającym z niej osobom. Tylko od kupującego zależy też to, jak będą się otwierać kabiny prysznicowe 130x90. W sprzedaży na Łazienkarium.pl nie brakuje zarówno modeli z drzwiami przesuwnymi, jak i uchylnymi. I w tym wypadku to indywidualne upodobania mogą więc decydować o wyborze konkretnego produktu.

  • Kabina prysznicowa 130x90 nie jest zbyt duża, zapewnia jednak kąpiel w komfortowych warunkach.
  • Może być zarówno modelem narożnym, jak i montowanym w centrum pomieszczenia.
  • Tylko od kupującego zależy to, czy będzie mieć drzwi uchylne, czy przesuwne.

Kabina 130x90 – dlaczego warto pomyśleć o jej zakupie?

Kabina prysznicowa 130x90 jest produktem atrakcyjnym wizualnie. Jest oferowana w różnych kolorach. Ponadczasowa biel i czerń nie są już więc jedynymi odcieniami, na jakie można się zdecydować. Kabiny prysznicowe 130x90 mogą być dzięki temu ważnym elementem wyposażenia bez względu na to, czy pojawią się w nowoczesnej łazience, czy też w pomieszczeniu bardziej klasycznym. Kupujący mogą być też pewni, że kabina 130x90 okaże się wytrzymałym rozwiązaniem. Producenci dbają zarówno o odpowiednią grubość szkła (przynajmniej 6 milimetrów), jak i o obecność solidnych uszczelek chroniących poszczególne modele przed wylewaniem się wody na zewnątrz. Tylko od kupujących zależy zresztą także to, czy kabina prysznicowa 90x130 ma być wyposażona w brodzik, czy też nie. Bez względu na jej rodzaj, normą jest dziś stosowanie specjalnych powłok zapobiegających tworzeniu się zabrudzeń. Kabiny prysznicowe 130x90 czyści się więc z łatwością.

  • Kabina prysznicowa 130x90 może być instalowana w łazienkach o zróżnicowanej stylistyce.
  • Jest dostępna zarówno w wersji z brodzikiem, jak i bez.
  • Jest łatwa w czyszczeniu, posiada też zabezpieczenia uniemożliwiające przeciekanie wody i zalewanie pomieszczenia.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk