Kabina Prysznicowa 120x80 cm

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Kabina prysznicowa 120x80 – gdzie ją umieścić?

Kabina prysznicowa 120x80 to wygodne rozwiązanie pasujące do pomieszczenia o każdej wielkości. Może być umieszczona zarówno przy ścianie prostopadłej do drzwi, jak i w bezpośredniej bliskości okna, jeśli łazienka jest w nie wyposażona. Nic też nie stoi na przeszkodzie temu, aby pojawiła się przy ścianie z lustrem. Kabina 120x80 może być również umieszczona w rogu pomieszczenia. Takie rozwiązanie z pewnością spodoba się osobom marzącym o łazience minimalistycznej. Kabina prysznicowa 80x120 jest dostępna na Łazienkarium.pl w wielu kolorach, kupujący mogą też sami zdecydować, jaki rodzaj materiału został wykorzystany przy jej produkcji. Ten ostatni wybór przesądza zresztą nie tylko o jej żywotności. Dzięki dużemu zróżnicowaniu kabina 80x120 może pojawić się nie tylko w nowoczesnym pomieszczeniu, ale również w klasycznej łazience. Tylko od kupującego zależy też to, czy kabiny prysznicowe 120x80 będą matowe, czy połyskliwe. Te ostatnie optycznie rozświetlają pomieszczenie, są więc świetnym wyborem do łazienek bez okna.

  • Kabina prysznicowa 120x80 może być umieszczona w każdej części łazienki.
  • Kupujący sam może zdecydować o jej kolorze i sposobie wykonania, dzięki czemu można ją dopasować do każdego stylu.
  • Plusem kabiny prysznicowej 120x80 jest możliwość wybrania jej tak w wersji matowej, jak i połyskliwej.

Kabina 120x80 – jaki rodzaj wybrać?

Kabina prysznicowa 120x80 nie jest wybierana wyłącznie pod kątem jej kolorystyki. Osoby, które chcą zaopatrzyć się w nią, muszą zastanowić się również nad tym, jaki sposób jej otwierania zastosować. Gdy kabina prysznicowa 80x120 bez brodzika ma trafić do niewielkiej łazienki, najlepiej skorzystać z jednego z wielu modeli z drzwiami przesuwnymi. Kabiny prysznicowe 120x80 wyposażone w klasyczne drzwi otwierane na zewnątrz będą mniejszym wydatkiem, wymagają jednak większej ilości wolnego miejsca w łazience. Warto przeanalizować także kształty kabin. Te zwykle dzieli się na prostokątne i półokrągłe. Podobnie, jak miało to miejsce w przypadku wyboru drzwi, i w tym wypadku należy mieć na uwadze nie tylko indywidualne upodobania, ale również ograniczenia związane z dostępną przestrzenią. Przygotowując się do zakupu, warto upewnić się też, że kabina 120x80 jest łatwa w czyszczeniu. Wiele nowoczesnych modeli posiada specjalne zabezpieczenia, które utrudniają wodzie osadzanie się na ściankach.

  • Kabina prysznicowa 120x80 może być wybierana w oparciu o wiele kryteriów.
  • Dla kupujących duże znaczenie ma nie tylko jej kształt, ale i sposób otwierania drzwi.
  • Kabina prysznicowa 80x120 powinna być łatwa w czyszczeniu.

Kabina 80x120 cm – aspekty ważne przy zakupie

Kabina prysznicowa 120x80 powinna być rozwiązaniem nie tylko atrakcyjnym wizualnie, ale również żywotnym. Wybierając ją, warto więc przeanalizować kilka aspektów. Na pierwszy plan wysuwa się to, z jakiego materiału jest wykonana. Największą popularnością cieszy się w tym kontekście szkło hartowane. Kabina prysznicowa 80x120 wykonana z jego użyciem jest bezpieczna, odporna na uszkodzenia mechaniczne, a do tego zapewnia intymność osobom korzystającym z niej. Dla własnego bezpieczeństwa warto zresztą przeanalizować nie tylko sam rodzaj szkła, ale i jego grubość. Przyjmuje się, że kabina prysznicowa 80x120 bez brodzika powinna być wyposażona w szkło o grubości przynajmniej 6 milimetrów. Jeśli jej obecność w łazience ma podnosić komfort kąpieli, przed zakupem dobrze jest też zorientować się, czy kabina 120x80 posiada też dodatkowe funkcje. Najpopularniejsza to hydromasaż, w sprzedaży dostępnych jest jednak także wiele innych opcji, w tym choćby modele z wbudowanym radioodbiornikiem.

  • Kabina prysznicowa 120x80 może być wykonana z różnych materiałów, dominuje dziś przy tym szkło hartowane.
  • Grubość szkła powinna wynieść przynajmniej 6 mm.
  • Wśród wielu dodatkowych funkcji tego rozwiązania warto wspomnieć choćby o hydromasażu.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk