Kabina Prysznicowa 110x100 cm

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Kabina prysznicowa 110x100 – przegląd możliwości

Kabina prysznicowa 110x100 spotyka się z życzliwym przyjęciem przede wszystkim z uwagi na swoje wymiary. Nie zajmuje wiele miejsca, można z niej jednak korzystać wygodnie, nie odczuwając dyskomfortu. Kabina prysznicowa 100x110 może być zarówno klasycznym rozwiązaniem narożnym, jak i takim, które da się ustawić w centrum łazienki. W zależności od potrzeb kupujących może być wyposażona w brodzik, nie musi go jednak mieć. Różnice pomiędzy poszczególnymi modelami związane są też z jakością ich wykonania. Kabina 100x110 najczęściej bywa wykonana ze szkła hartowanego. Osoby zastanawiające się nad jej zakupem same mogą zdecydować również o tym, w jaki sposób kabina prysznicowa 110x100 cm ma się otwierać. Tylko od nich zależy też, jaka ma być jej kolorystyka.

  • Kabina prysznicowa 110x100 nie jest zbyt duża, można z niej jednak korzystać w komfortowy sposób.
  • Może być wykonana ze szkła hartowanego.
  • Kupujący sam decyduje o tym, czy ma być wyposażona w brodzik, czy też nie.

Kabina 110x100 i jej atuty

Kabina prysznicowa 110x100 jest chętnie wybierana przede wszystkim dlatego, że jest wygodna, a korzystanie z niej nie jest skomplikowane nawet w przypadku seniorów. O jej zakupie warto jednak pomyśleć także dlatego, że można ją wykorzystać tak w większych, jak i w mniejszych łazienkach. Nie zajmuje wiele miejsca, jej rozmiary nie są jednak na tyle małe, aby kabina 100x110 nie pasowała do większych pomieszczeń, gubiąc się w nich. Jej montaż nie jest skomplikowany, w prosty sposób można też zadbać o jej czyszczenie. Przeważnie jest chroniona przed zaciekami dzięki obecności specjalnych powłok. Jej systematyczne czyszczenie pozwala więc na cieszenie się dobrym stanem przez długie lata. Warto pamiętać też o tym, że kupujący może sam zdecydować o sposobie jej otwierania. Obecnie kabina prysznicowa 100x110 może mieć zarówno drzwi uchylne, jak i przesuwne, zapewniające jeszcze większą ilość wolnego miejsca.

  • Kabina prysznicowa 110x100 pasuje tak do niewielkiej łazienki, jak i do większego pomieszczenia.
  • Jej utrzymanie w czystości nie jest skomplikowane.
  • Kupujący sam decyduje o tym, w jakim sposób ma się otwierać, wybierając drzwi przesuwne lub uchylne.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk