Jaga

(757 produktów)

O producencie Jaga

Kraj pochodzenia: Belgia

Gwarancja producenta:
- Grzejnik ( wymienniki ciepła): 30 lat
-
Części zamienne: 10 lat

Warunki gwarancji:
http://www.jaga.com.pl/grzejniki-pdf/ows-jaga-polska.pdf 

Jaga to liczący się producent konwektorów oraz grzejników. Jest to firma o globalnym zasięgu obejmującym ponad 60 krajów. Grzejniki Jagi to produkty innowacyjne i tworzone ze sporą dozą kreatywności. Firma zdaje sobie sprawę z tego, że ciąży na niej spora odpowiedzialność wobec klientów, którzy oczekują, że otrzymają produkt w 100% zgodny ze swoimi potrzebami. Dbałość o jakość dotyczy nie tylko samych produktów ale również relacji z klientami.

Jaga nie postrzega swoich produktów jako zwykłe grzejniki lecz jako niezwykle funkcjonalne i twórcze rozwiązania, których zadaniem jest zapewnienie nam ciepła. Przy ich tworzeniu znaczącą rolę odgrywa ekologia co sprawia, że wszelkie produkty Jagi są przyjazne środowisku. Proponowany design jest na tyle uniwersalny, że dobrze będzie komponował z każdym typem wnętrza.

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.
 

Jaga – producent grzejników doskonałych

Jaga to przedsiębiorstwo, które od ponad 50 lat dostarcza na rynek najlepsze grzejniki. Dziś struktury firmy tworzą aż 45 000m2 powierzchni produkcyjnej oraz wykwalifikowana kadra złożona z 600 pracowników, którym tory wyznacza CEO Jaga, Jan Kriekels. Dzięki temu każdego roku magazyn Jaga opuszcza aż 350 000 metrów grzejników Low-H2O oraz 100 000 sztuk kaloryferów dekoracyjnych. Rozwiązania z katalogu producenta są połączeniem najwyższej jakości, solidności oraz funkcjonalności, związanych z wykorzystaniem wysokogatunkowych materiałów nadających się do recyklingu. Ten ekologiczny aspekt działalności marki Jaga jest jednocześnie jednym z głównych filarów działania marki Jaga. Każdy oferowany przez Jaga grzejnik lakierowany jest w sposób przyjazny środowisku, a wszystkie procedury wytwórcze opierają się o międzynarodowe normy ISO 9001 oraz ISO 9002. To formalne potwierdzenie tego, że grzejniki Jaga stanowią rozwiązania warte uwagi. Dowodem na to są również liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane na światowych konkursach. Na koncie Jaga znajdują się m.in. tytuły Red Dot Award, DME Award, IF Design Award czy ISH Design Award.
 
  • Jaga to producent grzejników, który działa na rynku od 1962 roku,
  • Grzejniki Jaga dostępne w aż 30 krajach świata!
  • Każdego roku Jaga dostarcza na rynek aż 100 000 grzejników dekoracyjnych Jaga oraz 350 000 metrów grzejników Low-H2O.

Grzejnik Jaga dekoracją wystroju

Oferowane przez Jaga grzejniki to nie tylko jakość oraz funkcjonalność. To także nieprzeciętny design, który będzie dekoracją każdej aranżacji. Portfolio rozwiązań marki tworzą produkty zaprojektowane przez wybitnych designerów. W katalogu producenta znajdują się m.in. grzejnik konwektorowy Jaga, grzejniki stojące, kaloryfery pionowe, grzejniki łazienkowe Jaga, a także grzejniki pokojowe. Oprócz nich marka wytwarza głowice termostatyczne oraz zawory, które wpływają na długą i prawidłową eksploatację kaloryferów. Proponowane rozwiązania są wypadkową praktyczności i stylu, czego przykładem są grzejniki Jaga Mini, które świetnie uzupełnią niewielkie wnętrza, dostarczając jednocześnie optymalną ilość ciepła, ozdobny grzejnik Jaga Vertiga, który wyróżni się na tle ściany czy grzejnik Jaga Strada, czyli minimalistyczna koncepcja zaprojektowana w duchu nowoczesnego puryzmu. Różnorodność oferty Jaga powoduje, że każdy znajdzie model dopasowany do charakteru aranżacji. Dzięki temu kaloryfer Jaga może być częścią wystroju retro, klasycznego, skandynawskiego czy eklektycznego.
 
  • W ofercie Jaga znajdują się m.in. grzejniki stojące, grzejniki łazienkowe czy grzejniki kanałowe,
  • Jaga proponuje grzejniki w różnym stylu – od nowoczesnego, po klasyczny,
  • Jaga oferuje grzejniki w kolorze, czego przykładem może być czarny grzejnik Jaga Strada czy biały grzejnik Jaga Tetra.
 
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia