Grzejniki Łazienkowe 120x50 cm

Cofnij do: Grzejniki
Filtry


Jaki grzejnik łazienkowy 50x120 cm?

Grzejnik łazienkowy 120x50 to niezbędny element wyposażenia każdej łazienki. W ofercie sklepu internetowego Łazienkarium.pl model o tych wymiarach dostępny jest w różnych kolorach, co pozwala na stworzenie wyjątkowych aranżacji w dowolnym stylu. Wiele naszych produktów wyposażonych jest w dodatkową grzałkę elektryczną, dzięki czemu grzejnik łazienkowy 120 x 50 cm w letnim okresie może służyć jako świetne miejsce do suszenia ręczników. Grzejnik łazienkowy 50x120 wykonany jest z najlepszej jakości materiału, dlatego pomimo upływu czasu i narażenia go na wilgoć, zachowuje swój estetyczny wygląd.

  • Modny grzejnik łazienkowy 120 x 50 cm można zakupić w dowolnym kolorze, dzięki czemu można dopasować go do każdego wnętrza.
  • W grzejniku łazienkowym 120x50 może być zamontowana grzałka elektryczna, która pozwala na uruchomienie grzania nawet latem.
  • Pomimo zmiennych warunków panujących w pomieszczeniu, grzejnik łazienkowy 120x50 zachowuje swój ładny wygląd.

Grzejnik łazienkowy 120x50 – jakie są jego najważniejsze cechy?

Grzejnik łazienkowy 120x50 to rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej nowoczesnej i tradycyjnej łazience. W asortymencie sklepu internetowego Łazienkarium.pl dostępne są modele montowane zarówno poziomo, jak i pionowo. Wybór zależy od preferencji użytkownika. Grzejnik łazienkowy 50x120 dostępny jest w wielu różnych, często oryginalnych kształtach. Jednak najczęściej wśród naszych produktów spotykane są prostokątne modele drabinkowe. To one umożliwiają suszenie ręczników lub bielizny. Grzejnik łazienkowy 120 x 50 cm to urządzenie, które świetnie pasuje do dużych wnętrz, jak na przykład salon kąpielowy. Odpowiednio wybrany model dodaje wnętrzu charakteru.

  • Nowoczesny grzejnik łazienkowy 120x50 może być montowany pionowo lub poziomo, sposób jego montażu zależy od wybranego modelu.
  • Różnokształtne grzejniki łazienkowe 120x50 cm pozwalają stworzyć wnętrza w oryginalnym stylu.
  • Ze względu na możliwość suszenia na nim ręczników i bielizny, najczęściej wybierane modelem jest grzejnik łazienkowy 120x50 w formie drabinki.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk