Ferro

Cofnij do: Serie producentów
Strona:
Filtry
Strona:
Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

O producencie Ferro

Kraj pochodzenia: Polska

Gwarancja producenta:
- Baterie: do 25 lat
- Stalowe grzejniki: 10 lat
- Naczynie wzbiorcze FERRO: 2 lata od daty produkcji
- Pozostałe produkty: 1 rok
- Kurki kulowe serii KPS, KMS, KSS, KZF: 5 lat
- Kurki kulowe serii KP, KM, KS, KPO: 10 lat
- Kurki kulowe serii KPH: 15 lat
- Rozdzielacze mosiężne: 15 lat
- Zestawy wymiennikowe, zestawy mieszające oraz zestawy z zaworem różnicowym: 2 lata

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.


Firma Ferro i jej polskie korzenie

Ferro to przedsiębiorstwo założone w 1992 roku. Od tego czasu firma sukcesywnie się rozwija. W trakcie kilku dekad stała się liderem sprzedaży artykułów sanitarnych w Europie Środkowej oraz Wschodniej, oferując baterie łazienkowe Ferro, armaturę kuchenną oraz rozwiązania z zakresu instalacji i techniki grzewczej. Obecnie marka Ferro jest częścią Grupy Ferro, w skład której wchodzą oddziały z Czech, Rumunii, Słowacji, Węgier, Bułgarii oraz Litwy. Logo przedsiębiorstwa znane jest w ponad 30 krajach na świecie, ale główny trzon swojej działalności Ferro ulokowało w Polsce. W Skawinie, pod Krakowem, znajduje się siedziba firmy oraz centrum magazynowo-logistyczne, którego atutem jest wysoki poziom innowacyjności. Ferro – jako jeden z niewielu producentów – jest również właścicielem własnego Centrum Laboratoryjno-Szkoleniowego, którego podstawowym zadaniem jest weryfikowanie prototypów produktów tworzonych pod skrzydłami Ferro. Działania te mają na celu dostarczenie jak najlepszego wyrobu, który przez wiele lat użytkowania będzie wyróżniał się solidnością. Misję tę Ferro realizuje doskonale!

  • Ferro to przedsiębiorstwo z polskimi korzeniami,
  • Główna siedziba Ferro znajduje się w Skawinie pod Krakowem,
  • Ferro posiada własne Centrum Laboratoryjno-Szkoleniowe.

Baterie Ferro symbolem trwałości

Katalog Ferro zawiera rozwiązania przeznaczone do każdej strefy mycia. Oferta producenta obejmuje zarówno baterie wannowe Ferro, jak i armaturę pod prysznic, do bidetu czy umywalki, co gwarantuje możliwość kompleksowego urządzenia łazienki. Poza tymi produktami, producent tworzy również modne baterie kuchenne, dostępne nie tylko w różnych rodzajach, lecz także kolorach oraz wielkościach. Wszystkie proponowane przez Ferro baterie umywalkowe, kuchenne, wannowe czy prysznicowe, oraz rozwiązania uzupełniające obszar kąpieli i mycia (np. Ferro deszczownica czy bateria zlewozmywakowa) to dowód na to, że jakość może iść w parze z funkcjonalnością oraz oryginalnym designem. Potwierdzeniem tego są niezawodne baterie Ferro, opinie Konsumentów, a także nagrody i wyróżnienia przyznawane przez wybitne gremium specjalistów z branży. Wypracowana od wielu lat renoma jest symbolem trwałości, za który odpowiedzialne są wnikliwe procesy produkcji, staranna selekcja materiału i troska o to, by upływ czasu oraz intensywna eksploatacja nie były przeszkodą w maksymalnej funkcjonalności i estetyce proponowanego asortymentu.

  • Baterie Ferro to przekrój rozwiązań do kuchni i łazienki,
  • Proponowane przez Ferro baterie mogą uzupełnić każdą ze stref mycia: umywalki, bidetu, wanny i prysznica,
  • Bateria kuchenna Ferro i armatura łazienkowa wyróżniają się wysoką jakością oraz funkcjonalnością.

Ferro Baterie do modnej łazienki i kuchni

Niebanalne wzornictwo to coś, co wyróżnia promowane przez Ferro baterie. Producent stawia na to, co modne i użyteczne, czego rezultatem jest asortyment, który umiejętnie podkreśli charakter aranżacji – od klasycznej, po industrialną czy nowoczesną. W ofercie znajdują się baterie kuchenne o tradycyjnej linii, które ciekawie będą korespondować z ponadczasowymi motywami i surowcami tworzącymi obszar zlewozmywaka i przestrzeń roboczą w kulinarnym królestwie. Zwolennicy minimalizmu mogą sięgnąć po kolekcję kranów Ferro Cassino czy Ferro Stillo, które dzięki oryginalnej formie wyróżnią się i przyciągną wzrok. Miłośnicy stylu retro mogą z kolei wybrać baterie retro Ferro Retro o stylizowanych kurkach i wygiętej wylewce. Taki detal spotęguje klimat wnętrza inspirowanego duchem przeszłości. Ferro orientuje się również na modernistyczny design – wzorowany prostotą oraz minimalizmem. Przykładem tego mogą być przeznaczone do łazienki baterie umywalkowe Ferro Savio czy bateria wannowa Ferro Espacio.

  • Ferro tworzy zróżnicowane stylistycznie baterie łazienkowe oraz kuchenne,
  • Baterie Ferro mogą być oryginalnym detalem wystroju,
  • Do popularnych kolekcji marki Ferro należą m.in. Ferro Cassino, Ferro Savio czy Ferro Stillo.

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk