Duravit - XViu

(4 produkty)

Zobacz również:

Duravit XViu, czyli pomysł na łazienkę niebanalną

Wanna wolnostojąca Duravit XViu oraz program meblowy – stworzone przez biuro projektowe sieger design – to esencja tego, co w świecie wnętrz modne i ponadczasowe. Producent, marka Duravit, we współpracy z utalentowanymi artystami opracował koncepcję, która łączy przeciwieństwa! Wyrazistość kwadratowych i prostokątnych brył zestawiona z naturalną harmonią natury dały początek niebanalnej serii, która stanie się bazą oryginalnej aranżacji.

Duravit XViu to bowiem pomysł na łazienkę urządzoną w stylu nowoczesnym, industrialnym, klasycznym, loftowym, minimalistycznym, a także purystycznym. Znakiem rozpoznawczym linii jest wanna – nieoczywista konstrukcja wsparta na modnym stelażu z profilem w kształcie litery V, który nawiązuje wyglądem do ceramicznych propozycji kolekcji Duravit Viu. Zintegrowany odpływ oraz profilowane wnętrze dają wygodę podczas użytkowania i podkreślają całość, natomiast ciemne ramy stanowią kontrast dla perfekcyjnej bieli akrylu, z którego została wykonana. Meble łazienkowe Duravit XViu to z kolei praktyczny przepis na funkcjonalne wnętrze.

Cały program obejmuje różnorodne rozwiązania, w tym m.in. umywalki c-bonded zintegrowane z szafką otwierane w technologii Tip-On, opcjonalnie dostępne z organizerem wewnętrznym, szafki półwysokie z frontami z przydymionego szkła półprzeźroczystego oraz inne warianty dostępne w aż 34 opcjach wykończenia. Innowacyjnym zwieńczeniem serii są natomiast lustra wzbogacone o włącznik sensorowy, możliwość przyciemniania światła oraz funkcję przełączania barwy.

Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia