Duravit - XSquare

(18 produktów)

Zobacz również:

Meble do łazienki Duravit XSquare – kolekcja inspirowana prostotą

Meble łazienkowe to rzecz niezbędna! Schowamy w nich ręczniki, przybory do pielęgnacji ciała, a nawet kosmetyki, których nie chcemy przechowywać na zewnątrz. Jednak oprócz spraw związanych z organizacją przestrzeni, zabudowa pełni jeszcze jedną funkcję – dekoracyjną! Seria Duravit XSquare to właśnie przykład znakomitego połączenia zalet wizualnych z praktycznymi.

Kolekcja, której autorem jest Kurt Merki Jr., charakteryzuje się prostolinijnym wzornictwem, a dzięki optymalnej głębokości, pojemnym szufladom i głębokim szafkom gwarantuje sporą przestrzeń dla wszystkich utensyliów, które znajdą się w łazience. Design bazujący na wyważonych proporcjach i geometrycznych bryłach idealnie wtopi się w przestrzeń urządzoną pod dyktando współczesnych trendów. Fronty proponowanych rozwiązań dostępne są w aż 28 wykończeniach, co pozwala na realizację nawet najbardziej śmiałych wizji – począwszy od skomponowania łazienki total white skąpanej w stonowanej bieli, a skończywszy na barwnych roszadach i odważnych połączeniach zieleni, fioletu czy błękitu. Tym, co je wyróżnia, jest również system bezuchwytowego otwierania Tip-On, który zapewnia elegancki i spójny efekt.

W kolekcji Duravit XSquare oprócz szafek w różnych rozmiarach znajdują się również blaty łazienkowe, konsole, a także szafki z lustrem. Nietuzinkową propozycją są lustra z oświetleniem Duravit XSquare z panelem sterowania umieszczonym na powierzchni zwierciadła. Dają one możliwość podgrzewania, regulacji temperatury barwowej oraz zapamiętywania ustawień.

Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia