Duravit - Viu

(37 produktów)

Zobacz również:

Duravit Viu, czyli ceramika do łazienki jutra

Duravit Viu to nowa odsłona nieszablonowego wzornictwa, które zdominowało wnętrza wielu mieszkań. Kolekcję ukazaną na targach ISH we Frankfurcie w 2019 roku wyróżnia industrialno-organiczny charakter. To nietypowe połączenie sprawiło, że poszczególne elementy serii prezentują się niebanalnie i pozwalają na wykorzystanie w wielu przestrzeniach. To zarówno pomysł na aranżację modernistyczną opanowaną przez surowe akcenty zaczerpnięte wprost z pofabrycznego loftu, jak i recepta na wystrój zdominowany przez motywy przyrody i subtelność jej kolorów, „miękkich” form oraz harmonijnych detali.

Duravit Viu to przede wszystkim wnętrzarskie możliwości, jakie Duravit we współpracy z biurem sieger design zaproponował miłośnikom oryginalnego podejścia w komponowaniu własnej przestrzeni. W kolekcji znajdują się wysokiej jakości umywalki Duravit Viu, w tym umywalka meblowa, umywalka podblatowa oraz nablatowa. Kształt każdej z nich stanowi bezpośrednie nawiązanie do współczesnych trendów – prostokątna zewnętrzna forma umiejętnie przechodzi w delikatną zaobloną nieckę wewnętrzną.

Koncepcję uzupełniają szafka podumywalkowa z wysuwanym schowkiem lub szufladami, wzbogacona o aluminiowe profile na kształt litery V w odcieniu Szampan Mat lub Czarny Mat, co dodaje propozycji nowoczesnego sznytu. Duravit Viu to również miski toaletowe z bocznymi przyciskami pozwalającymi na wycięcie deski oraz technologia Rimless®, czyli brak rantu spłukującego.

Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia