Duravit - Tulum

(31 produktów)

Duravit Tulum oznacza harmonię

Z czym kojarzy się Tulum? Z wypoczynkiem, egzotycznym rejonem półwyspu Jukatan i harmonią, która wypełnia każdy jego skrawek! Od 2022 roku Tulum to jednak nie tylko plaża i zachwycający krajobraz. To też Duravit Tulum, czyli seria baterii łazienkowych, za których estetykę i praktyczność odpowiada Philippe Starck. Utalentowany wizjoner opracował kolekcję pełną harmonii. To minimalistyczne formy o eleganckim charakterze, które świetnie uzupełnią przestrzenie stylowej łazienki urządzonej w naturalnym stylu oraz staną się zwieńczeniem pomieszczenia, w którym dominują nowoczesność i uporządkowanie. Elementy kolekcji dostępne są w dwóch wersjach wykończenia do wyboru; chrom oraz czerń, a w przypadku baterii umywalkowych producent opracował dodatkowo kilka rozmiarów; S, M i XL. Oprócz estetyki armatura Duravit Tulum to także funkcjonalność związana z zastosowaniem perlatora oraz funkcji FreshStart. Ich zadaniem jest ograniczenie zużycia wody i energii, co przekłada się na niższe koszty eksploatacyjne. 

Co wyróżnia baterie Duravit Tulum?

  • To kolekcja, której autorem jest znany projektant, Philippe Starck.
  • Serię charakteryzują minimalizm i elegancja. Smukłe baterie świetnie uzupełnią przestrzeń nowoczesnej lub naturalnej łazienki. 
  • Baterie Duravit Tulum gwarantują zmniejszone zużycie wody i energii. Odpowiadają za to perlatory i funkcja FreshStart.

Baterie Duravit Tulum dla fanów minimalizmu

Duravit Tulum jest serią, która powstała z miłości do harmonijnego designu. Oznacza estetyczne wzornictwo, którego cechami szczególnymi są płaskie wylewki i wyraziste linie uchwytu, a także smukłe korpusy w rozmiarze S, M lub XL. Takie oryginalne sylwetki będą pasować do wnętrz nowoczesnych, naturalnych, a nawet i klasycznych czy eklektycznych. Mogą uzupełniać powierzchnię przestronnego pokoju kąpielowego czy niewielkiej toalety w bloku. Baterie dostępne są w dwóch opcjach kolorystycznych wykończenia; chrom i czerń. To odcienie, które podkreślą charakter aranżacji, ale i skupią na sobie wzrok. Poza wizualnymi atrybutami Duravit Tulum to też funkcjonalność związana z zastosowaniem udogodnienia FreshStart, które ogranicza wykorzystanie energii i wpływa na redukcję kosztów eksploatacyjnych. Oszczędności będą również zasługą perlatora. Ten element armatury miesza strumień wody z powietrzem, co stwarza pozory obfitości.

Bateria Duravit Tulum i jej cechy:
  • To armatura dla wymagających użytkowników. Oznacza wizualne połączenie minimalizmu i elegancji. 
  • Baterie należą do rozwiązań ograniczających zużycie wody i energii. To dzięki zastosowaniu perlatora i funkcji FreshStart. 
  • To baterie dostępne w dwóch kolorach (chrom i czerń) i kilku rodzajach oraz rozmiarach (w przypadku baterii umywalkowych to wersje S, M i XL).
array(0) {
}
		
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia