Duravit - Starck 2

(20 produktów)
Dostępność: dostępny
(5 opinii)
1777 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
2021 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
1218 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
2610 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1940 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
685 zł

O producencie Starck 2

Magia wnętrza, które przyciąga uwagę swoja tajemniczością, proste koncepcje a jednak wywołujące emocje - łazienka z serią Duravit Starck 2 to klasyczne połączenie znakomitego designu i wysokiej jakości materii. Kolejna, sławna kolekcja od Phillipe Starck który odkrywa w łazience pokłady jej piękna na nowo.

Jedna z wielu kolekcji ceramiki Starck, której źródłem inspiracji jest natura i jej nieocenione piękno. Ceramika Starck 2 to ponadczasowa forma i styl, który zawsze będzie modny.

Klasyczna biel ceramiki w misach, umywalkach i innych elementach wyposażenia łazienki daje wspaniały efekt.


Duravit Starck 2 - finezja i swoboda!

Jak sam producent wskazuje Duravit Starck 2 to "prawdziwy Starck, ale w przystępnej cenie". Miłośnik dobrego designu, twórca niepowtarzalnych kolekcji i wybitny umysł – Philippe Starck – stworzył ceramikę o nienagannej linii, dającą poczucie przynależności do świata przyrody. Forma została zaprojektowana tak, by uwydatnić piękno strumienia otulającego gładkie jednolite ściany produktów wchodzących w skład kolekcji. Stylowe misy, estetycznie wykonane bidety i miski WC stanowią propozycję dla ludzi ceniących naturalność. Duravit Starck 2 to kontynuacja, a jednocześnie ewolucja Duravit Starck 1, w której także prym wiodą finezja i nieograniczona niczym swoboda. Kolekcja Starck 2 wkracza w całkowicie inny wymiar estetyki, i przemierzając przez kategorię funkcjonalności, przyczynia się do wykreowania sanitarnego dzieła wszech czasów, jednocząc miłośników prostoty i minimalizmu z fascynatami stylizacyjnej klasyki. Duravit Starck 2 to różnorodność! Umywalki stawiane na blat, małe umywalki wiszące, umywalki blatowe, miski WC wiszące, miski WC stojące, spłuczki podtynkowe, bidety, deski sedesowe z funkcją mycia SensoWash® Starck są sposobem na wnętrze modne i stylowe, czyli takie w którym przyjemność zmysłowa i cielesna są najważniejsze. Poza tymi doznaniami, producent oferuje także praktyczne zalety w postaci powłoki WonderGliss dostępnej za dodatkową opłatą, będącej synonimem czystości i strażnikiem porządku w łazience. Kolekcja sanitariatów Duravit Starck 2 zaprasza w podróż po niezmierzonym bezkresie piękna i stanowi preludium do świata pełnego ponadczasowego charakteru.

Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia