Open Space

Cofnij do: Duravit
Zadzwoń do nas
+48 12 307 20 90
Wyślij listę produktów
Indywidualna wycena
Wypełnij
Formularz kontaktowy
Wyślij maila
sklep@lazienkarium.pl
Inne Informacje
Koszty dostaw
Płatności
Tax Free

Brak produktów spełniających podane kryteria wyszukiwania :(

Nie znalazłeś produktu? Zamów indywidualną wycenę lub napisz do nas na sklep@lazienkarium.pl i sprawdź jak niskie ceny możemy zagwarantować!

 

Kabina prysznicowa Duravit OpenSpace maksymalnie innowacyjna

Kabina Duravit OpenSpace to innowacja w świecie sanitarnym, która zadowoli nie tylko właścicieli niewielkiej łazienki w bloku, lecz także miłośników oryginalnych rozwiązań i połączeń designu z praktycznością. Fenomen produktu – autorstwa grupy projektowej EOOS – polega na możliwości złożenia drzwi w kierunku ściany. Wszystko za sprawą specjalnego konturu, który stanowi ramę, w której umieszczono dwa samoczynnie blokujące się skrzydła dostępne w wariancie szklanym, przezroczystym lub lustrzanym. Za ich powierzchnią znajduje się również wydzielona przestrzeń na armaturę prysznicową oraz wąż, dzięki czemu całość prezentuje się stylowo i estetycznie.

Warto dodać, że szyby wykonane zostały ze szkła hartowanego o grubości 6 mm, które jest odporne i wytrzymałe na urazy mechaniczne. Materiał jest trwały i nie rysuje się, dzięki czemu stanowi inwestycję na lata! Przemyślany koncept kabiny Duravit OpenSpace obejmuje również możliwości występowania krzywizny ściany. Model wyposażono bowiem w zintegrowany profil U, który uwzględnia wyrównanie powierzchni nawet do 18 mm!

Te techniczne aspekty rozwiązania zaskakują, potwierdzając jakość oraz technologiczne zaawansowanie produktów oferowanych przez markę Duravit, jednak kabina skrywa także wizualny potencjał! Możliwość jej złożenia pozwala na powiększenie łazienki, a odchylane drzwi gwarantują przestronność, zwłaszcza w ciasnych i niewielkich wnętrzach. Tę zaletę spotęgować może również lustrzany front. Powierzchnia, odbijając światło, dodatkowo doda optycznie pomieszczeniu kilku nadprogramowych metrów.
 
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia