Duravit - 2nd Floor

(2 produkty)
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1100 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
4800 zł

O producencie 2nd Floor

Seria 2ndFloor to pełna ciepła, harmonii i elegancji kolekcja, która trafia w gusta nawet najbardziej wymagającego Klienta. Nuta nowoczesności przejawiająca się w koncepcie studia Sieger Design sprawia, że 2ndfloor to pomysł na łazienkę, który znajdzie rzesze zwolenników.

Kwadratowe oraz lekko zaokrąglone umywalki i odpowiednio wyprofilowane ceramiczne rzeźby jakimi są bidety czy musze WC to rozwiązanie do łazienki dużej, przestronnej jak i małej, klasycznej.

Aranżacja wnętrz z Duravit 2ndfloor to kolekcja doskonałej jakości elementów wyposażenia łazienki dla każdego!

Zobacz również:

Duravit 2nd floor do łazienki komfortowej

Seria Duravit 2nd floor to owoc współpracy biura projektowego sieger design oraz marki Duravit. Linię tworzą kompleksowe rozwiązania do łazienki, obejmujące asortyment przeznaczony do każdej jej strefy – mycia, kąpieli, a także toalety. Wspólnym mianownikiem kolekcji liczącej nieco ponad 30 elementów jest elegancka forma. Jej postawą są klasyczne bryły kwadratów i prostokątów z charakterystycznymi pionowymi ścięciami. Ten designerski zabieg sprawił, że Duravit 2nd floor może stać się wyposażaniem każdej łazienki – zarówno nowoczesnej, w której akcent postawiono na minimalizm oraz redukcję tego, co zbędne, jak i klasykę, w której dominują nieszablonowe rozwiązania. Ceramika Duravit 2nd floor to umywalki nablatowe, stawiane, szlifowane (do ulokowania bezpośrednio przed lustrem), mniejsze i większe, które pozwolą wykreować komfortowy obszar mycia. Wszystko z uwagi na optymalną głębokość i profilowanie niecki wewnętrznej. Najbardziej rozbudowaną grupą asortymentu są wanny Duravit 2nd floor, które można opcjonalnie wzbogacić o systemy hydromasażu. Duravit wykorzystał do ich produkcji akryl sanitarny, cechujący się wysoką wytrzymałością oraz odpornością na urazy mechaniczne. Są one dostępne w różnych wersjach i rozmiarach do wyboru, również w wariancie do zabudowy z efektownymi obudowami z hebanu, które podkreślą charakter klasycznej łazienki. Na serię składają się także miski WC wiszące, bidet wiszący, deska sedesowa oraz postumenty dedykowane do umywalek wiszących.

array(0) {
}
		
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia