Drzwi Prysznicowe Składane 90 cm

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Drzwi prysznicowe składane 90 – dlaczego warto je wybrać?

Drzwi prysznicowe składane 90 to świetne rozwiązanie, które można zastosować w każdej kabinie prysznicowej. Poszczególne modele dostępne w sklepie Łazienkarium.pl wykonane są ze znakomitej jakości, odpornego na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne szkła hartowanego, najczęściej w przezroczystym kolorze. W poszczególnych modelach jego grubość może być różna. Drzwi prysznicowe łamane 90 cm mogą być także pokryte specjalną, ochronną powłoką, która zabezpiecza je przed osadzaniem się wszelkich zabrudzeń. Modne, a zarazem praktyczne drzwi prysznicowe 90 składane mogą być prawo lub lewostronne. Można montować je tuż przy ścianie lub w rogu, bezpośrednio na podłodze albo na brodziku.

  • Nowoczesne drzwi prysznicowe składane 90 mogą być wykonane ze szkła hartowanego o różnej grubości.
  • Powłoka ochronna zastosowana w niektórych modelach drzwi prysznicowych łamanych 90, zabezpiecza przed osadzaniem się kamienia.
  • Drzwi prysznicowe 90 składane można zamontować nie tylko na brodziku, ale również bezpośrednio na podłodze.

Czym się charakteryzują drzwi prysznicowe 90 składane?

Drzwi prysznicowe składane 90 to polecane rozwiązanie do pomieszczeń o niedużym metrażu, gdyż po złożeniu zajmują one niewielką ilość miejsca. Polecane przez nasz sklep internetowy drzwi prysznicowe 90 składane najczęściej wyposażone są w uszczelki niwelujące przeciekanie wody poza kabinę. Podłoga wokół kabiny pozostaje sucha nawet po długim prysznicu. Drzwi prysznicowe łamane 90 są łatwe w utrzymaniu czystości. W większości oferowanych produktów zawiasy zlicowane są z taflą szkła. Jednolita powierzchnia umożliwia dokładne ich umycie. Drzwi prysznicowe 90 składane to rozwiązanie nie tylko eleganckie, ale również praktyczne, dlatego świetnie sprawdzi się również w łazience użytkowanej przez osoby z ograniczeniami ruchowymi.

  • Nowoczesne drzwi prysznicowe składane 90 pasują do wnętrz o małej powierzchni.
  • Dzięki dobrej jakości uszczelkom, drzwi prysznicowe łamane 90 nie przepuszczają wody poza kabinę.
  • W większości naszych produktów zawiasy zlicowane są z taflą szkła, dzięki czemu utrzymanie ich w czystości jest zdecydowanie łatwiejsze.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk