Drzwi Prysznicowe Składane 80 cm

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Drzwi prysznicowe składane 80 – dobry wybór do małych wnętrz

Drzwi prysznicowe składane 80 cm z oferty Łazienkarium.pl to niewielkie konstrukcje, które przystosowane są do małych wnętrz. Dużym atutem jest ich prosta obsługa. Wystarczy jednym ruchem złożyć skrzydło łamane w połowie powierzchni. Nie trzeba zwracać szczególnej uwagi na duże odległości między kabiną a innymi urządzeniami sanitarnymi. Skrzydła można mocować zarówno na brodziku, jak i na podłodze z odpowiednio zaprojektowanym odpływem. Drzwi prysznicowe 80 składane nie zabierają dużo miejsca. Dobrze sprawdzają się we wnękach. Warto zwrócić uwagę na sposób otwierania (lewo czy prawo), wygląd i kolor profili, elementy zapewniające szczelność, a także dopracowane systemy mocowania z regulacją. W ten sposób można np. poradzić sobie z krzywizną ściany. Drzwi prysznicowe łamane 80 powinny działać płynnie.

  • Drzwi prysznicowe składane 80 cm świetnie sprawdzą się do małych wnętrz.
  • Skrzydło łamane w połowie jest proste w obsłudze i nie zajmuje wiele miejsca.
  • Na jakość i komfort użytkowania wpływają sposób montażu, odpowiednie szkło, użyte elementy montażowe oraz wysokiej jakości uszczelki.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk