Drzwi Prysznicowe Składane do Środka 120 cm

Cofnij do: Prysznice
Filtry


Drzwi prysznicowe składane 120 – jakie są ich zalety?

Drzwi prysznicowe składane 120 to rozwiązanie, które nie tylko ładnie wygląda, ale również jest bardzo funkcjonalne. Dzięki swej dobrze przemyślanej konstrukcji, po złożeniu zajmują one niewiele miejsca. Oferowane przez sklep internetowy Łazienkarium.pl drzwi prysznicowe składane do środka 120 mogą być montowane zarówno w natryskach wnękowych, jak i w tradycyjnych kabinach prysznicowych. Dzięki temu w każdym wnętrzu można stworzyć wyjątkową strefę prysznicową. Drzwi prysznicowe łamane 120 mogą być wykonane z najwyższej jakości szkła hartowanego o różnej grubości, a także posiadać różnokolorowe profile, np. chrom lub czarne.

  • Efektownie wyglądające drzwi prysznicowe składane 120 cm to funkcjonalne rozwiązanie zajmujące niewiele miejsca, dlatego można je zamontować w każdej łazience.
  • Drzwi prysznicowe składane 120 mogą być montowane w kabinie prysznicowej i we wnęce.
  • W nowoczesnych drzwiach prysznicowych łamanych 120 cm może być zastosowane szkło hartowane o różnej grubości i profile o zróżnicowanej kolorystyce.

Jakie drzwi prysznicowe składane do środka 120 wybrać?

Drzwi prysznicowe składane 120 to wyrób, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Są one bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, gdyż większość modeli dostępnych w naszym sklepie pokrywa specjalna powłoka ochronna, dzięki której na ich powierzchni nie gromadzi się osad z kamienia. Drzwi prysznicowe składane do środka 120 mogą być montowane na brodziku lub bezpośrednio na podłodze. Do ściany lub ścianki bocznej kabiny prysznicowej przytwierdzane są za pomocą wysokiej jakości profili. Drzwi prysznicowe łamane 120 oferowane przez sklep internetowy Łazienkarium.pl mogą być wyposażone w listwę magnetyczną, która zapewnia szczelność kabiny. Dzięki jej zastosowaniu, podczas kąpieli woda nie wydostaje się na zewnątrz.

  • Wyposażone w powłokę ochronną drzwi prysznicowe składane 120 cm są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości.
  • Drzwi prysznicowe łamane 120 mogą być montowane zarówno na brodziku, jak i bezpośrednio na podłodze.
  • Drzwi prysznicowe składane 120 mogą być wyposażone w listwę magnetyczną.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk