Drzwi Prysznicowe Składane 100 cm

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Zalety, które wyróżniają drzwi składane prysznicowe 100

Drzwi prysznicowe składane 100 to rozwiązanie, które stosowane jest głównie w niewielkich wnętrzach. Ich prosta konstrukcja sprawia, że są one łatwe w użyciu. Niektóre z naszych produktów mogą być wyposażone w listwę progową, która zabezpiecza wydostawaniu się wody poza kabinę. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania przestrzeń wokół niej nie jest śliska. Oferowane przez nasz sklep internetowy drzwi składane prysznicowe 100 najczęściej mogą być wykonane z trwałego i odpornego na uszkodzenia szkła hartowanego o różnej grubości. Drzwi prysznicowe łamane 100 mocowane mogą być do ściany za pomocą profili niwelujących jej krzywiznę. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania montaż tego wyrobu jest bardzo łatwy.

  • Praktyczne drzwi prysznicowe składane 100 cm sprawdzą się w łazienkach o niewielkiej powierzchni.
  • Listwa progowa zamontowana do drzwi prysznicowych łamanych 100 zabezpiecza przed wydostaniem się wody poza kabinę.
  • Drzwi prysznicowe łamane 100 są bardzo proste w montażu, a niektóre modele z naszej kolekcji są wyposażone w profile niwelujące krzywiznę ściany.

Drzwi prysznicowe składane 100 – na co zwrócić uwagę podczas zakupów?

Drzwi prysznicowe składane 100 to bardzo praktyczne rozwiązanie do każdej łazienki. Otwierają się one szerzej niż drzwi przesuwne, a co ważne, zajmują zdecydowanie mniej miejsca niż drzwi uchylne. Osoby, które chcą powiększyć optycznie wnętrze, powinny zdecydować się właśnie na drzwi prysznicowe składane 100 cm. Oferowane przez sklep internetowy Łazienkarium.pl modele mogą być montowane zarówno bezpośrednio na podłodze, jak i na brodziku. Wybór zależy od preferencji użytkownika. Niektóre nasze drzwi prysznicowe łamane 100 mogą mieć zawiasy zlicowane z taflą szkła. Taki sposób ich montażu ułatwia czyszczenie kabiny. Nie ma trudno dostępnych miejsc, w których gromadzi się uciążliwy brud.

  • Odpowiednio zamontowane drzwi składane prysznicowe 100 sprawią, że wnętrze staje się optycznie większe.
  • Trwałe i estetycznie wyglądające drzwi prysznicowe łamane 100 mogą być montowane na brodziku lub podłodze.
  • Zawiasy zlicowane z taflą szkła w drzwiach prysznicowych łamanych 100 ułatwiają ich czyszczenie.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk