Drzwi Prysznicowe Przesuwne Czarne

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Drzwi prysznicowe przesuwne czarne i ich zalety

Drzwi prysznicowe przesuwne czarne są eleganckim rozwiązaniem prezentującym się dobrze zarówno w większych, jak i w mniejszych pomieszczeniach. Ich kolor kojarzy się z nowoczesnymi łazienkami, ale drzwi przesuwne prysznicowe czarne z oferty Łazienkarium.pl można jednak wprowadzić także do bardziej klasycznych pomieszczeń, bo z powodzeniem da się je łączyć z białymi, pozłacanymi i chromowanymi elementami wyposażenia. W zależności od potrzeb kupujących można zdecydować się zarówno na oryginalne szkło przezroczyste, jak i na szkło matowe. Tylko od kupującego zależy też to, czy drzwi prysznicowe przesuwne czarne będą mieć jedno, czy też dwa skrzydła. Bez względu na ich rodzaj, normą jest już obecność powłoki zapobiegającej pojawianiu się zacieków. To właśnie ona sprawia, że drzwi przesuwne prysznicowe czarne można szybko umyć, nie obawiając się nieestetycznych śladów.

  • Drzwi prysznicowe przesuwne czarne pasują do wnętrz w różnych stylach.
  • Mogą być wykonane z przezroczystego i matowego szkła.
  • Obecność specjalnej powłoki zapewnia ich szybkie czyszczenie.

Drzwi przesuwne prysznicowe czarne – dlaczego warto je kupić?

Drzwi prysznicowe przesuwne czarne zwracają na siebie uwagę przede wszystkim dlatego, że charakteryzuje je duża wygoda. Nie zajmują też tyle miejsca, co modele uchylne, a dzięki temu nie ograniczają osób mających ciekawe pomysły na zaaranżowanie łazienki. Solidne szkło hartowane, z którego są wykonane, zwiększa też poziom ich bezpieczeństwa. Drzwi przesuwne prysznicowe czarne mogą być więc wykorzystywane nawet tam, gdzie z łazienki korzystają dzieci i należy zachować szczególną ostrożność. Za ich kupnem przemawia też łatwość montażu. Drzwi prysznicowe przesuwne czarne są przeważnie montowane na brodziku, wiele z nich można jednak zamontować także tam, gdzie brodzik nie jest obecny. Wiele modeli jest też wyposażonych w specjalne rolki, dzięki którym drzwi prysznicowe przesuwne czarne można z łatwością otwierać i zamykać nawet po wielu latach użytkowania. Duży wybór sprawia też, że ich wielkość bez trudu można dopasować do indywidualnych potrzeb.

  • Drzwi prysznicowe przesuwne czarne są wygodne w użyciu i bezpieczne nawet dla najmłodszych.
  • Obecność specjalnych rolek sprawia, że nawet po latach użytkowania zamykają się i otwierają z łatwością.
  • Można je dopasować do dowolnej wielkości pomieszczenia.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk