Drzwi Prysznicowe Przesuwne 90 cm

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Drzwi prysznicowe przesuwne 90 to wygoda użytkowania

Drzwi prysznicowe 90 przesuwne mają szerokie zastosowanie, zarówno w niewielkich, jak i przestronnych pomieszczeniach. Ich sposób otwierania pozwala na zamontowanie nawet we wnęce. Mogą też służyć jako element kabiny walk in, mocowany do posadzki. Wtedy zyskasz nowoczesną strefę kąpieli. Drzwi przesuwne prysznicowe 90 z oferty Łazienkarium.pl to też solidna konstrukcja do stworzenia kabiny montowanej klasycznie do brodzika. Kluczem do bezpiecznego i komfortowego korzystania jest wybór szkła hartowanego, np. z hydrofobową powłoką ochronną. Podczas zakupu warto zwrócić też uwagę na kolor profili, stosowane uszczelki czy specjalne mechanizmy gwarantujące płynne poruszanie się skrzydła po prowadnicach.

  • Drzwi prysznicowe rozsuwane 90 są bardzo praktyczne i komfortowe w użytkowaniu.
  • Skrzydło można zamocować między dwiema ścianami we wnęce.
  • Drzwi przesuwne prysznicowe 90 nadają się do montażu zarówno do podłogi, jak i brodzika. Wystarczy wybrać odpowiedni model.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk