Drzwi Prysznicowe Przesuwne 115cm

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Drzwi prysznicowe 115, czyli jak zorganizować wymarzoną strefę kąpieli

Jeśli chcesz, aby podczas kąpieli domownicy mogli cieszyć się z pełnej swobody ruchu, wybierz drzwi prysznicowe 115 cm. W Łazienkarium.pl znajdziesz solidne elementy, z którymi zaprojektujesz kabinę dysponującą sporą ilością wolnego miejsca. W takich warunkach znacznie łatwiej się zrelaksować, umyć włosy czy też podnieść ręce. Drzwi prysznicowe przesuwne 115 mają tę zaletę, że można je łatwo otwierać i zamykać. Wystarczy jeden pewny ruch dłoni. Nie trzeba wkładać w to dużej ilości siły. Ponadto skrzydło nie zajmuje wiele miejsca, bo nie trzeba go uchylać na zewnątrz. To dobre rozwiązanie, jeśli np. odległość kabiny od innych urządzeń sanitarnych jest niewielka.

  • Drzwi prysznicowe 115 cm służą do zbudowania kabiny ze sporą ilością wolnego miejsca, co przekłada się na komfort.
  • Skrzydła rozsuwane są bardzo praktyczne i proste w obsłudze.
  • Nie trzeba uchylać drzwi do wewnątrz lub na zewnątrz.

Drzwi prysznicowe przesuwne 115 – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Drzwi prysznicowe przesuwne 110 115 najlepiej sprawdzą się do zagospodarowania wnęki. Pełnią też funkcję jednej ze ścianek kabiny. Stabilność całej konstrukcji to zasługa wysokiej jakości mocowania, płynnie działających zawiasów oraz elementów montażowych. Podczas wyboru odpowiedniego produktu, warto zwrócić uwagę na sposób otwierania, lewy lub prawy, a także solidne rolki gwarantujące cichą i płynną pracę. Istotny jest także sam wygląd skrzydła. Najczęściej składa się z przezroczystego szkła hartowanego, które prezentuje się estetycznie. Łatwiejsze czyszczenie z pozostałości kosmetyków i wody ułatwiają nowoczesne technologie. Uzupełnieniem są kolorowe profile, np. chromowane lub czarne. Mogą one pełnić funkcję dekoracyjną.

  • Drzwi prysznicowe 115 warto dopasować pod względem estetycznym do stylu urządzania wnętrza.
  • Skrzydło może pełnić rolę ścianki lub drzwi w kabinie prysznicowej montowanej we wnęce.
  • Sposób otwierania, powłoki ułatwiające utrzymanie czystości i wysokiej jakości rolki wpływają na komfortowe i bezpieczne użytkowanie.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk