Drzwi Prysznicowe 110 cm Czarne

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Drzwi prysznicowe 110 cm czarne – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Drzwi prysznicowe 110 cm czarne to świetne rozwiązanie do każdej łazienki. Mogą one być montowane we wnęce lub w kabinie prysznicowej z brodzikiem, a także bezpośrednio na podłodze. Wybierając odpowiedni model, można stworzyć wyjątkową strefę prysznicową w łazience. Oferowane przez sklep internetowy Łazienkarium.pl drzwi prysznicowe czarne 110 mogą być lewe lub prawe. W zależności od potrzeb użytkownik może wybrać model zgodny z jego oczekiwaniami. Nowoczesne drzwi prysznicowe 110 czarne są najczęściej mocowane do ściany za pomocą czarnych profili umożliwiających niwelację jej krzywizny.

  • Oferowane w sklepie Łazienkarium.pl drzwi prysznicowe 110 cm czarne można zamontować we wnęce, w kabinie prysznicowej z brodzikiem lub na podłodze.
  • W naszej ofercie dostępne są warianty prawostronne i lewostronne.
  • Montaż drzwi prysznicowych 110 cm czarnych nie jest skomplikowany, ułatwiają go profile, które niwelują krzywiznę ściany.

Czy warto wybrać drzwi prysznicowe 110 czarne?

Drzwi prysznicowe 110 cm czarne to element wyposażenia łazienki, który sprawi, że wnętrze nabierze wyjątkowego charakteru. Czarne profile świetnie komponują się z pozostałymi elementami wyposażenia wnętrza urządzonego na przykład w nowoczesnym, loftowym stylu. Drzwi prysznicowe czarne 110 mogą być wykonane z wysokiej jakości szkła hartowanego, dzięki któremu są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Może je również pokrywać specjalna powłoka, która zabezpiecza przed osadzaniem się kamienia. Aby dokładnie wyczyścić kabinę, drzwi prysznicowe 110 czarne można wypiąć. Jest to bardzo łatwe, żaden użytkownik nie będzie miał problemu z zastosowaniem tego rozwiązania.

  • Nowoczesne drzwi prysznicowe 110 cm czarne świetnie wyglądają we wnętrzu urządzonym w loftowym stylu.
  • Wytrzymałe i odporne na uszkodzenia drzwi prysznicowe 110 cm czarne wykonane są ze szkła hartowanego.
  • Niektóre drzwi prysznicowe czarne 110 pokrywa specjalna powłoka ochronna, dzięki której na szkle nie powstają trudne do usunięcia zabrudzenia.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk