Drzwi Prysznicowe 100cm Czarne

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Drzwi prysznicowe 100 cm czarne – eleganckie i praktyczne

Drzwi prysznicowe czarne 100 można zamocować na kilka sposobów. Oddzielają strefę kąpieli albo są mocowane między dwiema ścianami we wnęce. Warto sprawdzić przeznaczenie danego modelu, aby zaprojektować praktyczną i estetyczną łazienkę. Pod uwagę trzeba wziąć mocowanie na posadzce albo do brodzika. Ponadto liczy się sposób otwierania skrzydła. Najpopularniejsze są modele rozsuwane i składane, ale w niektórych wnętrzach dobrze sprawdzą się też uchylne wersje. Drzwi prysznicowe 100 cm czarne są też bardzo eleganckie. Ciemny odcień pasuje do wielu stylów urządzania wnętrz. Można wybierać spośród łagodniejszych i bardziej minimalistycznych projektów, ale nie tylko. Do wyboru na Łazienkarium.pl są również elementy dekoracyjne z mocno widocznymi czarnymi profilami, zawiasami i uchwytami.

  • Drzwi prysznicowe czarne 100 to praktyczny element kabiny mocowany na wiele sposobów.
  • Warto przemyśleć kwestię otwierania skrzydła oraz rodzaju brodzika.
  • Drzwi prysznicowe 100 cm czarne są nowoczesne i eleganckie. Ciemne profile warto dopasować do stylu wnętrza, w tym armatury i dodatków.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk