Drzwi Prysznicowe 70 cm

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Drzwi do kabiny 70 – gdzie się sprawdzą?

Drzwi prysznicowe 70cm kojarzą się przede wszystkim z niewielkimi łazienkami i to właśnie w nich możemy je spotkać w pierwszej kolejności. Warto jednak pamiętać, że dobrze jest też zainwestować w drzwi do kabiny 70 wtedy, gdy pomieszczenie jest dość duże, a z jakichś przyczyn zdecydowaliśmy się jednak na wąską kabinę prysznicową. Drzwi do prysznica 70 są wykonane z różnych materiałów, kupujący mogą też coraz częściej decydować o ich kolorystyce. Można więc na nie liczyć nie tylko w nowoczesnych, minimalistycznych łazienkach, ale i w pomieszczeniach bardziej klasycznych. Ich niewielki rozmiar nie wpływa przy tym wcale na ograniczoną funkcjonalność. Przeciwnie, drzwi do kabiny prysznicowej 70 dostępne na Łazienkarium.pl, właśnie z uwagi na swoje parametry, są znane z tego, że dbanie o ich czystość nie jest trudnym zadaniem. Osoby, które zdecydowały się na ich zakup doceniają też łatwość montażu.

  • Kompaktowe wymiary charakteryzujące drzwi prysznicowe 70 cm sprawiają, że można je umieścić w kabinie nawet w najmniejszej łazience.
  • Drzwi do prysznica 70 są dostępne w zróżnicowanej kolorystyce.
  • Można je łatwo zamontować i zdemontować, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Drzwi prysznicowe 70 cm i ich charakterystyka

Drzwi prysznicowe 70cm zwracają na siebie uwagę nie tylko dlatego, że charakteryzuje je różnorodność stylistyczna i kolorystyczna. Kupując je, możemy zdecydować także o kilku innych kwestiach. Jedna z najważniejszych dotyczy tego, w jaki sposób mają się one otwierać. Drzwi do kabiny prysznicowej 70 cm mogą być więc nie tylko uchylne, ale również skrzydłowe, przesuwne i składane. Tylko od kupującego zależy też to, czy będą posiadać dodatkowe zabezpieczenia. Tu warto wspomnieć choćby o specjalnej powłoce, dzięki której drzwi do prysznica 70 są chronione przed osadzaniem się na nich wody, co znacząco poprawia ich walory wizualne. Warto zwrócić uwagę i na to, że drzwi do kabiny 70 można wybierać z uwagi na sposób ich montażu. Dominują rozwiązania montowane na brodziku, coraz więcej modeli można jednak montować także bezpośrednio na posadzce.

  • Drzwi prysznicowe 70cm otwierają się na kilka sposobów, można więc wybierać między modelami uchylnymi, przesuwanymi, składanymi i wieloma innymi.
  • Zdecydowaną większość można montować nie tylko na brodziku, ale i na posadzce.
  • Drzwi do prysznica 70 posiadają dodatkowe zabezpieczenia zwiększające ich żywotność i ułatwiające utrzymanie ich w czystości.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk