Drzwi Prysznicowe 125 cm

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Drzwi prysznicowe 125 – jakie mają zalety?

Drzwi prysznicowe 125 to nowoczesny element wyposażenia łazienki, który montowany jest głównie w kabinach typu walk-in. Najczęściej mocowane są do ścianki bocznej, lecz mogą być również przytwierdzone do wnęki. Niektóre drzwi prysznicowe 125 cm oferowane w sklepie internetowym Łazienkarium.pl wykonane są z przeźroczystego szkła hartowanego, co sprawia, że są bardzo trwałe. Modele te najczęściej pokrywa ochronna powłoka, która przeciwdziała osadzaniu się kamienia. Dzięki temu rozwiązaniu drzwi prysznicowe 125 są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości. Wyroby z naszego sklepu wyposażone są w mocne, efektownie wyglądające profile w różnych kolorach, między innymi w czarnym, białym i srebrnym. Dzięki temu można dopasować je do wnętrz w różnej aranżacji.

  • Nowoczesne drzwi prysznicowe 125 to rozwiązanie stosowane najczęściej w kabinach typu walk-in.
  • Szkło hartowane to solidny materiał, z którego wykonane są niektóre prysznicowe drzwi 125 cm.
  • Drzwi prysznicowe 125 cm, dzięki możliwości dopasowania kolorystyki profili, wpasują się w każde wnętrze.

Gdzie zamontować drzwi prysznicowe 125 cm?

Drzwi prysznicowe 125 to rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w każdym wnętrzu. Mogą one być zamontowane zarówno w niedużej łazience, jak i pokoju kąpielowym. Dobrej jakości drzwi prysznicowe 125 cm pozwalają stworzyć komfortową i bezpieczną strefę prysznicową. Najczęściej są one przesuwne, dzięki czemu zajmują niewiele miejsca, a ich użytkowanie jest bardzo wygodne. Charakteryzują się one satysfakcjonującą klasą bryzgoszczelności, dzięki czemu użytkownik może być pewien, że ryzyko przedostania się wody na zewnątrz jest niewielkie. Drzwi prysznicowe 125 dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego mogą być lewe lub prawe. Wybór zależy od preferencji użytkownika.

  • Drzwi prysznicowe 125 można zamontować zarówno w małej, jak i dużej łazience.
  • Oferowane w Łazienkarium.pl drzwi prysznicowe 125 cm mają satysfakcjonującą klasę bryzgoszczelności.
  • Świetnej jakości drzwi prysznicowe mogą być przesuwane w prawo bądź lewo, dzięki czemu są nie tylko wygodne w użytkowaniu, ale też sprawia, że nie zajmują dużo miejsca.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk