Drzwi Prysznicowe 120 cm

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Drzwi prysznicowe 120 do Twojej łazienki

Drzwi prysznicowe 120 cm, które znajdziesz w ofercie na Łazienkarium.pl, pozwolą stworzyć Ci miejsce do relaksującej kąpieli po dniu pełnym wrażeń. Mogą być jednym z elementów kabiny walk-in lub uzupełnieniem brodzika. Świetnie sprawdzą się również do aranżacji prysznica we wnęce. Istotną kwestią podczas wyboru skrzydła jest grubość szkła. Producenci stosują też rozwiązania ułatwiające czyszczenie. Oznacza to, że szkło jest dodatkowo pokryte powłoką ochronną. Nie zatrzymują się na niej osady z kamienia, pozostałości kosmetyków czy nieestetyczne plamy. W zależności od wielkości pomieszczenia dobierz odpowiedni sposób otwierania skrzydła. Można je rozsuwać lub otwierać w tradycyjny sposób, na lewą lub prawą stronę.

  • Drzwi prysznicowe 120 to uzupełnienie brodzika, a także kabiny walk-in.
  • Warto wybrać sposób otwierania się skrzydła do wielkości pomieszczenia, aby komfortowo wchodzić i wychodzić pod prysznic.
  • Szkło hartowane powinno być pokryte powłoką ochronną, aby nie tracić czasu na czyszczenie.

Drzwi prysznicowe 120 cm – czym kierować się podczas zakupu?

Wygląd to jedna z ważniejszych kwestii, jeśli chodzi o kabinę prysznicową. Szkło uzupełnione jest profilami, które mogą być bardziej wyraziste lub minimalistyczne, praktycznie niewidoczne z daleka. Wszystko zależy od efektu aranżacji, który chcesz osiągnąć. Profile warto dopasować do armatury lub innych elementów wykończeniowych takich jak klamki czy oświetlenie. Rama drzwi może być srebrna, czarna, brązowa, a nawet złota. Do tego wykończenia różnią się powierzchnią, która jest matowa lub połyskująca. Ponadto warto wybrać model, który łatwo się reguluje przy ścianie. Pozwoli to zniwelować drobne niedoskonałości i nierówności.

  • Drzwi prysznicowe 120 cm powinny być spójne z wnętrzem pod względem koloru i stylu.
  • Kolor profili warto dopasować do innych elementów wykończeniowych.
  • Drzwi prysznicowe 120 powinny być stabilne, bezpieczne podczas użytkowania oraz prawidłowo zamocowane do ściany. Ułatwia to możliwość regulacji skrzydła.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk