Bezdotykowe Dozowniki Mydła

Cofnij do: Akcesoria łazienkowe
Filtry


Dozowniki mydła bezdotykowe i ich charakterystyka

Dozowniki mydła bezdotykowe to doskonały przykład rozwiązań, które pozwalają na troskę o higienę, a jednocześnie przyczyniają się do tego, że zyskuje pomieszczenie, do którego trafiają. Dozownik do mydła elektryczny jest dostępny w zróżnicowanej kolorystyce. Osoba decydująca się na jego zakup może też określić, jak duży będzie konkretny dozownik automatyczny do mydła płynu bezdotykowy oraz jaki będzie jego kształt. Co warte podkreślenia, w ofercie Łazienkarium.pl mamy do czynienia z rozwiązaniem, które znajduje zastosowanie nie tylko w przestrzeni prywatnej. Elektryczny dozownik do mydła sprawdza się również w instytucjach publicznych, hotelach oraz w szkołach. Choć kojarzy się z urządzeniem nowoczesnym, dozownik mydła bezdotykowy może być utrzymany w zróżnicowanej kolorystyce. Bez trudu wkomponujemy go więc także w bardziej klasyczną przestrzeń. W zależności od indywidualnych potrzeb, można zdecydować się zarówno na dozownik do mydła bezdotykowy wiszący, jak i stojący.

  • Dozowniki mydła bezdotykowe różnią się między sobą wielkością i kształtem.
  • Można je stosować tak w przestrzeni prywatnej, jak i publicznej mając pewność, że ułatwią dbanie o higienę.
  • W zależności od potrzeb można decydować się tak na modele wiszące, jak i stojące.

Dozownik do mydła elektryczny – największe zalety

Dozowniki mydła bezdotykowe kojarzą się z rozwiązaniami, dzięki którym można łatwiej dbać o higienę. Sprawdzają się więc choćby w wynajmowanych mieszkaniach, w których z łazienki w krótkim czasie musi skorzystać większa grupa osób. Dozownik do mydła elektryczny zwraca jednak na siebie uwagę nie tylko dlatego, że korzystanie z niego jest bezpieczne. Jego plusem jest też intuicyjna obsługa. Przeważnie wystarczy podłożyć rękę pod urządzenie, aby czujnik ruchu zaaplikował mydło. Ilość mydła można zresztą dowolnie modyfikować, dostosowując ją do indywidualnych potrzeb. Z urządzenia mogą korzystać tak seniorzy, jak i osoby niepełnosprawne ruchowo. Z jego obsługą poradzą sobie również dzieci. Dozownik mydła bezdotykowy jest też łatwiejszy w utrzymaniu czystości niż klasyczna mydelniczka lub inny aplikator. Co ważne, solidne urządzenie nie rozpryskuje mydła wokół umywalki, sprzątanie ogranicza się więc do okresowego ścierania kurzu.

  • Dozowniki mydła bezdotykowe mogą być wykorzystywane przez kilka osób w tym samym czasie, co zwiększa komfort korzystania z łazienki.
  • Są łatwe w utrzymaniu w czystości.
  • Ich obsługa jest na tyle intuicyjna, że nie stanowi wyzwania również dla seniorów i osób niepełnosprawnych.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk