Deszczownice z Kaskadą

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Deszczownica z kaskadą, czyli pełen relaks podczas kąpieli

Deszczownica z kaskadą to nowoczesne rozwiązanie w branży wykończeniowej. Dzięki temu podczas kąpieli możesz poczuć się jak pod wodospadem, czyli prawie tak jak na wakacjach. Takie rozwiązanie często stosuje się w luksusowych saunach. Strumień jest przyjemny dla ciała, a jeśli do tego wybierze się chłodniejszą wodę, może ona dodać energii o poranku lub po dniu pełnym obowiązków. Deszczownice z kaskadą, dostępne w ofercie Łazienkarium.pl, mogą mieć wyłącznie funkcję wodospadu lub możliwość ustawienia jednego z trybów natężenia strumienia. Dzięki temu można również wziąć tradycyjny prysznic. Dużą zaletą takiego rozwiązania jest swoboda ruchów. Wystarczy ustawić odpowiednią temperaturę i natężenie strumienia, aby mieć wolne ręce.

  • Deszczownica z kaskadą zapewnia efekt wody wypływającej z wodospadu.
  • Szeroki strumień wody pozwala na dodanie energii i poprawia krążenie.
  • Deszczownice z kaskadą nie wymagają trzymania słuchawki w ręku, co wpływa na komfort kąpieli.

Deszczownice z kaskadą do wyboru

Łazienki, w których zainstalowana jest deszczownica z kaskadą prezentują się bardziej estetycznie. To zasługa montażu podtynkowego. Wszystkie przyłącza znajdują się pod ścianą, dlatego nie są widoczne z zewnątrz. Nie zaburzają wybranego stylu urządzania wnętrza i nie przytłaczają małych pomieszczeń. Do wyboru są dwa sposoby montażu, do ściany oraz do sufitu. Deszczownice z kaskadą nie zajmują też wiele miejsca. Mogą mieć kwadratowy lub okrągły kształt. Popularnym rozwiązaniem są także produkty w kształcie wylewki, prostej czy też delikatnie zaokrąglonej. W ten sposób można łatwiej dopasować rozwiązanie do swojej łazienki. Zwróć uwagę na jakość wykonania. Odpowiedni materiał przekłada się to na łatwe czyszczenie i długotrwałą żywotność. Popularne jest chromowane wykończenie, ale nie jest to jedyne rozwiązanie, bo coraz bardziej popularny jest czarny mat.

  • Deszczownica z kaskadą montowana jest podtynkowo, co wpływa na estetykę wnętrza.
  • Można postawić na montaż do sufitu lub do ściany.
  • Warto zwrócić uwagę na kolor wykończenia powierzchni, aby pasował do pozostałej armatury.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk