Deszczownice Kwadratowe

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Deszczownica kwadratowa – relaksująca kąpiel na wyciągnięcie ręki

Deszczownica kwadratowa to jeden z tych elementów kabiny prysznicowej, który jest zamontowany podtynkowo. Dzięki temu wszystkie przyłącza są estetycznie ukryte pod ścianą lub sufitem. Strumień wody pozwala na wzięcie relaksującej kąpieli. Dużym udogodnieniem jest wybór, w jaki sposób woda ma się przedostawać przez dysze. Dzięki temu strumień może być bardziej lub mniej delikatny dla ciała. Co zrobić, aby deszczownica kwadratowa była funkcjonalna? Przede wszystkim dysze powinny być łatwe w czyszczeniu. Ułatwia to idealnie gładka powierzchnia albo wykonanie wypustek z silikonu. Do tego przydaje się deszczownica kwadratowa sufitowa z nowoczesnymi technologiami ograniczającymi osadzanie się kamienia.

  • Deszczownica prostokątna montowana jest podtynkowo, dlatego prezentuje się estetycznie.
  • Ten element kabiny prysznicowej powinien być wykonany z wysokiej jakości materiałów, bo przyłącza ukryte są pod ścianą albo sufitem.
  • Warto wybrać deszczownicę z regulacją natężenia strumienia wody.

Deszczownice kwadratowe – jakie wybrać?

Deszczownice kwadratowe dostępne w sklepie Łazienkarium.pl występują w wielu modelach, które warto dopasować do swojego wnętrza. Mogą być umieszczone na specjalnym ramieniu, którego wielkość uzależniona jest od wolnego miejsca w kabinie prysznicowej. Deszczownica kwadratowa może być też zamocowana bezpośrednio do sufitu. Nowoczesnym rozwiązaniem są też specjalne wylewki z tzw. strumieniem kaskadowym, który emituje wodę wylewającą się z wodospadu. Co ciekawe, deszczownica prostokątna pełni nie tylko funkcję przyjemnego prysznica. Może być wyposażona w punkty świetlne. Aby zdała egzamin przez długi czas, zwróć uwagę na wykonanie z wysokiej jakości tworzywa, polerowanej stali szlachetnej czy też metalu.

  • Deszczownica prostokątna może być umieszczona na ramieniu albo być bezpośrednio zamocowana do sufitu.
  • Nowoczesne modele mają dodatkową funkcję oświetlenia wnętrza.
  • Do najpopularniejszych materiałów wykonania należą tworzywo, metal i stal polerowana.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk