Deszczownice Okrągła

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Okrągłe deszczownice i ich przeznaczenie

Okrągłe deszczownice są ciekawym zastępstwem dla klasycznej słuchawki prysznicowej, zwiększającym komfort kąpieli. Okrągły kształt sprawia, że woda leje się równomiernie na całe ciało osoby kąpiącej się, a to ułatwia szybką ale dokładną kąpiel. Deszczownie okrągłe z oferty Łazienkarium.pl zwracają na siebie uwagę także dlatego, że są rozwiązaniami na lata. Można je z łatwością utrzymać w czystości, a dodatkowe zabezpieczenia stosowane przez producentów przyczyniają się do tego, że deszczownica okrągła nie jest zagrożona korodowaniem. Plusem okrągłych deszczownic jest także ich atrakcyjność wizualna. Deszczownice okrągłe nadal są rzadziej spotykane niż ich prostokątne odpowiedniki, wprowadzenie ich do pomieszczenia sprawia więc, że te staje się bardziej intrygujące. Osoby wybierające deszczownie okrągłe doceniają także to, że można kupować je w coraz bogatszej kolorystyce, co pozwala na wprowadzenie ich do łazienek utrzymanych w zróżnicowanej stylistyce.

  • Okrągłe deszczownice to większy komfort podczas kąpieli i bardziej dokładna higiena.
  • Można je z łatwością utrzymywać w czystości, nie obawiając się korozji.
  • Deszczownie okrągłe mają ciekawy design, dzięki czemu poza funkcją praktyczną pełnią też rolę elementu ozdobnego.

Deszczownica okrągła – zalety

Okrągłe deszczownice podnoszą atrakcyjność wizualną łazienki, często możemy więc spotkać je nie tylko w domach prywatnych, ale również w hotelach. Nie jest to jednak wcale jedyna ich zaleta. Deszczownie okrągłe sprawiają, że woda spływa łagodnym i równomiernym strumieniem, kąpiel staje się więc wyjątkowo przyjemnym doznaniem. Co ważne, w zdecydowanej większości przypadków intensywność strumienia wody można regulować. Deszczownica okrągła, z uwagi na samą swoją konstrukcję, zużywa znacznie mniej wody niż klasyczna słuchawka prysznica, a przecież można dodatkowo wyposażyć ją choćby w perlator napowietrzający wodę. Tylko od użytkownika zależy też, jakie będzie ciśnienie wody. Można więc zwiększyć je choćby po to, aby szybciej umyć włosy. Deszczownie okrągłe – ze względu na brak uchwytu i węża – są też rozwiązaniami znacznie bezpieczniejszymi niż klasyczne słuchawki prysznicowe. Może mieć to szczególnie duże znaczenie wtedy, gdy z łazienki korzystają seniorzy i dzieci.

  • Okrągłe deszczownice sprawdzają się znakomicie, gdy zależy nam na obniżeniu rachunków za wodę.
  • Bez trudu można regulować ciśnienie wody, co zwiększa efektywność kąpieli.
  • Brak węża zwiększa bezpieczeństwo podczas korzystania z deszczowni okrągłych.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk