Deski Sedesowe Wolnoopadające

Cofnij do: Toalety
Strona:
Filtry
Strona:


Deska sedesowa wolnoopadająca – dlaczego warto wybrać?

Deska wolnoopadająca jest wyposażona w mechanizm, dzięki któremu jej opadanie trwa dłużej. Jest więc znacznie cichsze, a poza tym zapobiega uszkodzeniu miski WC czy samej deski. Brak nieprzyjemnego trzasku to tylko jedna z zalet przedmiotu, który znacznie redukuje również ryzyko przytrzaśnięcia palców, a takie nieprzyjemne wypadki zdarzają się najmłodszym domownikom. Deski sedesowe wolnoopadające występują w różnorodnych wariantach kolorystycznych, co ułatwia dopasowanie ich do aranżacji pomieszczenia. Popularne i uniwersalne są białe deski wolnoopadające, jednak możesz wybierać również spośród ciemniejszych modeli. Elegancka, brązowa powierzchnia, minimalistyczna czerń czy subtelny beżowy – możliwości jest mnóstwo.
 
  • Deska WC wolnoopadająca jest cicha,
  • Zapobiega przytrzaśnięciu dłoni przez najmłodszych mieszkańców domu,
  • Występuje w wielu wersjach kolorystycznych, co ułatwia wkomponowanie jej w aranżację.

Deski wolnoopadające – z jakich materiałów się je wykonuje?

Deska sedesowa wolnoopadająca może być wykonana z duroplastu, czyli twardego plastiku. Materiał wyróżnia się odpornością na uszkodzenia, na przykład odkształcenie pod wpływem ciężaru. Deska samoopadająca z duroplastu cechuje się niewrażliwością na zaplamienie, a jej kolor przez długi czas pozostaje niezmieniony. Model wykonany z twardego plastiku może mieć antybakteryjną powierzchnię, na przykład wzbogaconą jonami srebra. Ograniczają one namnażanie bakterii, przez co utrzymanie deski w czystości staje się łatwiejsze. Ważne jest również mocowanie deski – wolnoopadająca powinna mieć solidne, metalowe zawiasy. Warto wybrać model z systemem szybkiego demontażu, który przydaje się podczas prac porządkowych. Pozwala błyskawicznie zdjąć deskę i wyczyścić przestrzeń pod nią. Możliwość zmiany prędkości opadania – tę funkcję może mieć deska wolnoopadająca. Regulacja opadania okaże się przydatna, jeśli element będzie według Ciebie zbyt powoli opadał na miskę WC. Klapa wolnoopadająca może być też wykonana z ceramiki, dzięki czemu jest łatwa do utrzymania w czystości.
 
  • Deski wolnoopadające najczęściej wykonuje się z duroplastu,
  • To twardy plastik, który jest odporny na odkształcenia, zaplamienia, zmianę koloru,
  • Deska może mieć antybakteryjną powierzchnię,
  • Ważne są zawiasy – powinny być solidne, a dodatkowo umożliwiać szybkie wypięcie deski, co usprawni sprzątanie.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk