Damixa

Cofnij do: Serie producentów
Strona:
Filtry
Strona:
Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

O producencie Damixa

Kraj pochodzenia: Dania

Gwarancja producenta: 2 lata

Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.


Damixa – duński standard jakości

Damixa jest duńskim wyznacznikiem innowacyjności. Marka kreuje nowe standardy jakości oraz designu – początkowo jako firma Smith&Co., założona w 1932 roku i zajmująca się produkcją części zamiennych do motocykli, a od 1953 roku jako lider branży sanitarnej, w którego portfolio znajduje się armatura. Przez cały czas funkcjonowania na rynku Damixa stawia na trwałość oraz wysoką jakość, czego efektem są rozwiązania odporne na codzienną eksploatację oraz praktyczne. Przejawem nowatorskiego zmysłu właścicieli oraz inżynierów współpracujących z Damixa są wynalezienie baterii obsługiwanej jednym uchwytem (miało to miejsce w 1966 roku) czy zastosowanie nakrętki mocującej w kształcie podkowy, która do dziś jest kluczowym składnikiem w procesie montażu baterii – nie tylko Damixa, ale wszystkich dostępnych. Za te sukcesy marki Damixa odpowiada zarówno sztab wykwalifikowanych ludzi, jak i rozbudowany park maszynowy zlokalizowany w północno-wschodniej części Odense w Danii. Składają się na niego działy wdrożeń, laboratoria badawcze oraz hale produkcyjne wyposażone m.in. w drukarki 3D, zaawansowane urządzenia pomiarowe czy maszyny testowe i weryfikujące parametry oferowanych baterii.

  • Damixa to przedsiębiorstwo z duńskim rodowodem,
  • Firma od 1953 roku skupia się na produkcji armatury sanitarnej,
  • Częścią Damixa jest innowacyjna fabryka zlokalizowana w Odense w Danii. Składają się na nią nowatorskie maszyny i urządzenia pomiarowe.

Bateria Damixa i jej funkcjonalne udogodnienia

Oferowane przez Damixa baterie to urzeczywistnienie wizji o duńskiej jakości, czyli połączeniu minimalistycznego designu z maksymalną użytecznością. Produkty spełniają rygorystyczne normy europejskie oraz założenia producenta odnoszące się do parametrów użytkowych, a także ułatwiają codzienność – głównie za sprawą innowacyjnych funkcji. Jedną z nich jest m.in. Rub Clean, czyli możliwość sprawnego usuwania kamienia wapiennego. Udogodnienie to nie dość, że wydłuża żywotności armatury, to też zdecydowanie ogranicza konieczność częstego sprzątania i mozolnego szorowania wylewki. Wszystkie baterie łazienkowe Damixa tworzone są również w oparciu o technologię PVD, czyli pokrywane są metaliczną powłoką, która jest wytrzymała na zarysowania, zwiększa trwałość koloru, a także potęguje odporność na zabrudzenia. Zaletą propozycji Damixa jest także możliwość ograniczenia zużycia wody, dzięki ekologicznym rozwiązaniom Eco Save czy Eco Click. Ich obecność prowadzi do generowania oszczędności i sprawia, że użytkowanie baterii staje się sposobem na ekologiczną łazienkę.

  • Baterie Damixa wyróżnia innowacyjność! Armatura wyposażona jest w wiele przydatnych funkcji,
  • Jednym z udogodnień jest funkcja Rub Clean, która pozwala na usunięcie kamienia wapiennego przeciągnięciem palca,
  • Oferowane przez Damixa baterie są również ekologiczne, dzięki takim funkcjom jak Eco Save czy Eco Click.

Damixa baterie i nie tylko

Katalog Damixa to przekrój modnych propozycji do łazienki oraz kuchni. W ofercie producenta znajdują się m.in. baterie kuchenne, baterie bidetowe, baterie Bidette, zestawy prysznicowe czy asortyment dedykowany do strefy wanny, taki jak bateria nawannowa czy Damixa bateria wannowa natynkowa. Poza wysokiej jakości rozwiązaniami producent oferuje również części zamienne oraz gwarantuje Klientom serwis w razie jakichkolwiek awarii i problemów. Damixa serwis obejmuje fachową pomoc wykwalifikowanych montażystów oraz serwisantów. Na stronie producenta dostępnych jest również wiele filmików instruktażowych ułatwiających przeprowadzenie standardowych czynności związanych z wymianą wkładów czy czujnika temperatury. Damixa to producent darzony zaufaniem Klientów, posiadający na swoim koncie wiele zadowolonych opinii Użytkowników oraz wyróżnień wybitnego gremium znawców designu. Przykładem może być nagroda Red Dot Design Award przyznana dla baterii Damixa Bell. Do innych ciekawych alternatyw marki należą: bateria kuchenna Damixa Venus, bateria umywalkowa Damixa Willow czy proponowana przez Damixa bateria wannowa Damixa Space.

  • Damixa oferuje m.in. baterie umywalkowe, baterie bidetowe, zestawy prysznicowe oraz baterie wannowe,
  • Damixa zapewnia Klientom fachowy serwis gwarancyjny,
  • Do najpopularniejszych serii Damixa należą: Damixa Venus, Damixa Willow, Damixa Sapce czy Damixa Pine.

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk