Ceramstic

(209 produktów)
Dostępność: dostępny
(60 opinii)
89 zł
Dostępność: dostępny
(48 opinii)
136 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
221 zł
Dostępność: dostępny
(8 opinii)
44 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
87 zł
Dostępność: dostępny
(8 opinii)
221 zł
Dostępność: dostępny
(20 opinii)
88 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
42 zł
Dostępność: dostępny
(5 opinii)
144 zł

O producencie Ceramstic

Kraj pochodzenia: Polska

Gwarancja producenta: 6 lat

W sprzedaży posiadamy wszystkie produkty firmy CERAMSTIC

Prześlij nam mailem listę potrzebnego asortymentu lub zadzwoń: (+48) 535 008 106

✔ Gwarantujemy atrakcyjne ceny
✔ Oferta zwrotna już po 24 godzinach
✔ Nie musisz szukać potrzebnych Ci produktów na stronie
✔ Analiza kompatybilności gratis
✔ Daje możliwość negocjacji
✔ Ponad 500 000 produktów w ofercie.

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.

 

Ceramstic jako producent płytek ceramicznych, nawierzchni gumowych oraz betonu architektonicznego

Ceramstic to marka należąca do grupy Vinderen Sp. z o. o. Od 15 lat znana jest jako polski producent i dystrybutor wysokiej klasy płytek ceramicznych, ekologicznych i bezpiecznych nawierzchni gumowych (Rubtiler) oraz betonu architektonicznego (Morgan & Möller). Ceramstic oferuje ponad 180 kolekcji zawierających gres szkliwiony polerowany oraz łazienkowe płytki ceramiczne, które znajdziemy zarówno we wnętrzach w Polsce, jak i w wielu krajach świata, takich jak Słowacja, Czechy, Niemcy, Rosja, Austria, Litwa, Estonia, Ukraina, Szwajcaria, Anglia, Francja, Cypr, Dubaj czy Izrael. Centralny magazyn Ceramstic o łącznej powierzchni 12 000 m² znajduje się w Gdyni Kosakowie.
 
  • Produkty tej marki znajdziemy w największych sieciach sklepów z materiałami budowlanymi i wykończeniowymi oraz w najlepszych salonach oferujących wyposażenie łazienek,
  • Ceramstic jest obecny w ponad 1000 punktach sprzedaży w Polsce,
  • Marka Ceramstic może się poszczycić indywidualnym podejściem do kalienta, gdyż oferuje produkty niedostępne w katalogu, a wykonywane na specjalne zamówienie.

Plytki Ceramstic – charakterystyka, przykłady kolekcji i nagrody

Ceramstic jest jednym z przodujących producentów glazury (kolekcje Pronti, Canzoni, Asti), terakoty (kolekcje Opp!, Traverhome, Toscana), płyt gresowych (kolekcje Mavros, Loft Concrete, Scania), betonu architektonicznego (kolekcje Harmigon, Giatto) oraz ceramicznych i szklanych dekoracji i mozaik (jak Cubic czy Flash). W ofercie producenta znaleźć można najmodniejsze płytki kuchenne i łazienkowe oraz do salonu i na taras. Ceramstic współpracuje z dwoma włoskimi biurami projektowymi, które uznaje się za jedne z najlepszych na świecie: Tecnografica i Stylgraph. Projektantem marki jest także Patryk Kaczanowski, twórca serii płytek inspirowanych światem natury Kaczanowski Design by Ceramstic.
 
  • Ceramstic wyróżnia się nietuzinkowym wzornictwem, które doskonale wpisuje się w ducha czasów. Oferuje jednocześnie wiele rodzajów wykończeń i kolorów, co pozwala na dopasowanie produktów do indywidualnych potrzeb i gustów,
  • Wyroby Ceramstic zostały wielokrotnie docenione przez specjalistów w konkursach i na wystawach. Wśród zdobytych nagród znajdują się między innymi: Dobry Design, Dobry Wzór, Perły Ceramiki oraz Łazienka – Wybór Roku.
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia