Brodzik 90x90 cm Półokrągły Niski

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Brodzik 90x90 półokrągły niski – poznaj jego zalety

Brodzik 90x90 półokrągły niski to propozycja, która – dzięki swojemu kształtowi – sprawdzi się nie tylko w łazience średniej wielkości, ale również w niewielkim pomieszczeniu. Brodzik półokrągły 90x90 niski nie jest przy tym wcale mniej wygodny niż klasyczne rozwiązania. Przeciwnie, w jego wnętrzu pozostaje na tyle dużo miejsca, że osoba korzystająca z niego z pewnością doceni to, że jej kąpiel odbywa się w komfortowych warunkach. Brodzik prysznicowy 90x90 półokrągły niski zwraca na siebie uwagę również dlatego, że zarówno wejście do niego, jak i wyjście jest bezpieczne. Nie wymaga wysokiego podnoszenia nóg, a to sprawia, że mogą z niego korzystać również osoby starsze, a nawet – niepełnosprawne ruchowo. Nowoczesne modele posiadają zresztą także powłoki antypoślizgowe zabezpieczające osoby korzystające z nich przed przypadkową kontuzją. Brodzik 90x90 półokrągły niski można zamontować zarówno w rogu łazienki, jak i w jej centralnym punkcie.

  • Brodzik 90x90 półokrągły niski jest rozwiązaniem sprawdzającym się tak w średniej, jak i małej łazience.
  • Jest wygody i bezpieczny, bez obaw mogą więc korzystać z niego także seniorzy i osoby niepełnosprawne ruchowo.
  • Można go zamontować w praktycznie każdym punkcie łazienki.

Brodzik półokrągły 90x90 niski – dlaczego warto go wybrać?

Brodzik 90x90 półokrągły niski jest opisywany jako model praktyczny i wygodny. Na tym nie kończą się jego zalety. Osoby sięgające po ten typ mogą same zdecydować o jego kolorze, mając do dyspozycji w ofercie Łazienkarium.pl nie tylko klasyczną biel, ale również nowoczesną czerń, beż i odcienie szarości. Brodzik półokrągły 90x90 niski jest też rozwiązaniem, na które warto zwrócić uwagę ze względu na bogactwo materiałów, z jakich można go wykonać. Kupujący sam decyduje o tym, jaka ma być ich jakość, nie musi też obawiać się ich wygórowanych cen. Plusem tego rodzaju modeli jest także to, że można z łatwością o nie dbać. Brodzik prysznicowy 90x90 półokrągły niski jest często zabezpieczony przed zaciekami i plamami, wystarczy więc pamiętać o jego regularnym sprzątaniu, aby mieć pewność, że przez długi czas będzie zachwycać swoim idealnym stanem.

  • Brodzik 90x90 półokrągły niski może być dostosowany do zróżnicowanych potrzeb kupujących.
  • Można zdecydować tak o jego kolorze, jak i o materiale, z którego jest wykonany.
  • Charakteryzuje go łatwość, z jaką można go utrzymać w czystości.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk