Brodzik 120x90 cm Niski - Płaski - Slim

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Brodzik niski 120x90 – dlaczego warto?

Brodzik niski 120x90 jest rozwiązaniem przygotowanym przede wszystkim jako wyposażenie dużych łazienek. Można umieścić go jednak także w pomieszczeniu średniej wielkości. Jego dość duże wymiary sprawiają, że brodzik prysznicowy płaski 120x90 jest doceniany przez osoby ceniące sobie komfort podczas korzystania z prysznica. Brak konieczności przekraczania wysokiego progu przyczynia się również do tego, że niski brodzik 120x90 pozostaje wyjątkowo bezpiecznym modelem, z którego mogą korzystać osoby starsze. Poziom bezpieczeństwa można dodatkowo zwiększyć, stawiając na jedno z wielu rozwiązań wyposażonych w podłoże antypoślizgowe. Bez trudu można też znaleźć modele charakteryzujące się zróżnicowaną kolorystyką oraz te, które są wykonane z różnorodnych materiałów. Jego budowa sprawia też, że brodzik slim 120x90 należy do rozwiązań łatwych w czyszczeniu.

  • Brodzik niski 120x90 jest idealny do większych łazienek.
  • Jest chwalony nie tylko z uwagi na komfort stosowania, ale i ze względu na bezpieczeństwo.
  • Można go łatwo czyścić dzięki prostemu dostępowi do jego wnętrza.

Brodzik prysznicowy płaski 120x90 do łazienki

Brodzik niski 120x90 zwraca na siebie uwagę przede wszystkim dlatego, że charakteryzuje go atrakcyjny, nowoczesny wygląd. Nie jest to jednak jedyny argument przemawiający za tym, aby się nim zainteresować. Osoby decydujące się na brodzik płaski 120x90 doceniają także to, że pozostaje on odporny na uszkodzenia mechaniczne, a sama jego konstrukcja nie tylko nie utrudnia samodzielnego montażu, ale również sprawia, że jest on intuicyjny. Problemu nie stanowi też znalezienie miejsca w łazience, które można wykorzystać na jego zamontowanie. Brodzik prysznicowy płaski 120x90 jest przeważnie lokowany w rogu pomieszczenia. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić go w jego centralnym punkcie. O sporej dowolności można mówić także w przypadku kształtów kolejnych modeli. Niski brodzik 120x90 jest przeważnie prostokątny. W sprzedaży na Łazienkarium.pl są jednak dostępne także modele półokrągłe – wygodne, a jednocześnie zwracające uwagę ze względu na swój ciekawy design.

  • Brodzik niski 120x90 cieszy się popularnością jako przykład propozycji nowoczesnej.
  • Jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i nieskomplikowany w montażu.
  • Może mieć zarówno kształt prostokątny, jak i półokrągły.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk