Brodzik 80x90 cm Głęboki

Cofnij do: Prysznice
Filtry


Brodzik 80x90 głęboki – czy warto wybrać ten model?

Brodzik 80x90 głęboki to świetne rozwiązanie do każdej łazienki, a szczególnie takiej, z której korzystają osoby z ograniczeniami ruchowymi lub rodziny z małymi dziećmi. Brodzik 80x90 wysoki dostępny jest w ofercie sklepu Łazienkarium.pl w wielu kształtach, jednak najczęściej spotykane są modele prostokątne lub półokrągłe. Wykonany jest on z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu przez długi czas zachowuje swój ładny wygląd. Pomimo upływu czasu nie widać na nim zarysowań i odbarwień. Nowoczesny brodzik głęboki 80x90 wyposażony jest w otwór na odpływ, który może znajdować się pośrodku lub po jednej jego stron.

  • Modny brodzik 90x80 wysoki to urządzenie sanitarne polecane osobom w różnym wieku.
  • Brodzik 90x80 głęboki występuje w naszym sklepie w wielu zróżnicowanych kształtach, m.in. prostokątnym, półokrągłym i pięciokątnym.
  • Nowoczesny wyrób, jakim jest brodzik 80x90 głęboki, wykonany jest z dobrej jakości materiału, dzięki czemu zachowuje swój pierwotny wygląd przez długi czas.

Dlaczego warto mieć brodzik głęboki 80x90 w swojej łazience?

Brodzik 80x90 głęboki to nowoczesne urządzenie sanitarne montowane w wielu wnętrzach. Bez problemu można na nim zamocować dowolną kabinę prysznicową. Brodzik 80x90 wysoki najczęściej dostępny jest w białym kolorze, lecz w ofercie sklepu Łazienkarium.pl oferowane są również modele o innych barwach, np. szarej lub antracytowej. Urządzenie to jest bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Wszelkich zabrudzeń można pozbyć się za pomocą wilgotnej ściereczki z dodatkiem delikatnych płynów do mycia łazienek. Dostępny w naszym sklepie internetowym brodzik głęboki 80x90 znacznie ułatwia kąpiel dziecka, umożliwia również wykąpanie psa lub zrobienie niewielkiego prania ręcznego.

  • Praktyczny brodzik 90x80 głęboki może być montowany w każdej łazience.
  • Urządzenie sanitarne, jakim jest brodzik 80x90 wysoki, najczęściej oferowany jest w białym kolorze.
  • Starannie wykonany brodzik 90x80 wysoki to funkcjonalne rozwiązanie, które ułatwia wykąpanie dziecka lub zrobienie niewielkiego prania.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk