Brodzik Prostokątny 120x90 cm

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Brodzik prostokątny 120x90 – na co zwrócić uwagę podczas zakupów?

Brodzik prostokątny 120x90 to ważny element wyposażenia każdej łazienki. Sprawdzi się on w pomieszczeniach o zróżnicowanej powierzchni. Dzięki dużej różnorodności produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym można stworzyć wyjątkową strefę łazienkową w dowolnym stylu. Brodzik prostokątny 90x120 oferowany jest w Łazienkarium.pl w różnych kolorach, najczęściej w białym i czarnym. Dzięki temu można dopasować go zarówno do wnętrz utrzymanych w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym. Każdy brodzik prostokątny 120x90 z naszego asortymentu pochodzi od renomowanego producenta i jest wykonany z wysokiej jakości materiału, dlatego pomimo upływu czasu zachowuje swój estetyczny wygląd.

  • Nowoczesny brodzik prostokątny 120x90 to świetne wyposażenie każdej łazienki.
  • Dobrej jakości brodzik prostokątny 90x120 można zakupić w zróżnicowanych kolorach, na przykład białym i czarnym.
  • Pomimo upływu czasu brodzik prostokątny 120x90 zachowuje swój ładny wygląd, dlatego chętnie wybiera go wielu naszych klientów.

Zalety wyróżniające brodzik prostokątny 90x120 cm

Brodzik prostokątny 120x90 to urządzenie sanitarne, z którego chętnie korzystają wszyscy domownicy. Produkt ten polecany jest osobom z różnym stopniem sprawności ruchowej. Brodzik prostokątny 90x120 sprawdzi się również w łazienkach, z których korzystają małe dzieci. Większość dostępnych w sklepie internetowym Łazienkarium.pl produktów pokrytych jest specjalną powłoką antypoślizgową, dzięki czemu użytkownicy są chronieni przed upadkiem. Oferowane przez nas modele mają odpływ umiejscowiony pośrodku lub z jednej z jego stron. Poszczególne brodziki prostokątne 120x90 różnią się między sobą wysokością. Można zakupić wyroby całkowicie płaskie lub wysokie, które bardzo dobrze sprawdzą się podczas kąpieli dzieci.

  • Brodzik prostokątny 120x90 to urządzenie sanitarne, z którego mogą korzystać osoby w różnym wieku.
  • Powłoka antypoślizgowa, którą może być pokryty brodzik 120x90 chroni użytkownika przed upadkiem.
  • Odpływ w brodziku prostokątnym 90x120 może znajdować się pośrodku albo z prawej lub lewej strony.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk