Brodzik 80x100 cm Prostokątny

Cofnij do: Prysznice
Filtry


Brodzik pięciokątny 80x100 cm – ergonomia i estetyka

Asymetryczne brodziki pięciokątne 80x100 to doskonały wybór do łazienek urządzonych w stylu minimalistycznym. W odróżnieniu od klasycznych półokrągłych sanitariatów pozwalają maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, co w połączeniu z rozwiązaniem, jakim jest kabina prysznicowa 80x100 daje wygodę. Ich oryginalny kształt sprawia, że pełnią zarówno funkcje użytkowe, jak i dekoracyjne. Wzbogacone o powłokę ochronną, np. antybakteryjną lub antypoślizgową, zapewniają wysoki komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Brodzik pięciokątny 80x100 jest dostępny w różnych wariantach głębokości. W przypadku osób starszych, z niepełnosprawnościami fizycznymi oraz dzieci, dobrym wyborem będzie pięciokątny brodzik 80x100 niski, który można łatwo komponować przestrzeń. Takie brodziki są nie tylko łatwe w utrzymaniu w czystości, ale także bardzo komfortowe w użytkowaniu. Co więcej, zastosowanie tego rozwiązania wywołuje efekt optycznego powiększenia przestrzeni.

  • Brodzik pięciokątny 100x80 jest dobrym wyborem do nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz.
  • Nowoczesne brodziki posiadają specjalne powłoki, które ułatwiają czyszczenie i zwiększają bezpieczeństwo użytkowania.
  • Brodziki pięciokątne 80x100 są dostępne w różnych wariantach głębokości. Niektóre modele są przystosowane do zintegrowania z posadzką.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk