Brodziki Pięciokątne i Pentagonalne

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:

 


Zobacz również:
 

Jakie zalety ma brodzik w kształcie pięciokąta?

Kabina prysznicowa to rozwiązanie doceniane zwłaszcza w małej łazience, choć i w obszernych pokojach kąpielowych często spotkać można stylowe kabiny walk-in oraz produkty, które wyróżniają się oryginalnym wzornictwem. Ważną częścią tak zaaranżowanej strefy mycia jest brodzik, który także ma wiele zalet związanych nie tylko z funkcjonalnością, lecz również estetyką. Pośród rozwiązań kwadratowych, narożnych i okrągłych czy prostokątnych znajdziemy też produkty o bardziej niestandardowym kształcie – brodziki pentagonalne, które podzielić można na brodziki symetryczne oraz asymetryczne. Dlaczego warto je wybrać? Z uwagi na swoją formę świetnie sprawdzą się w rogu łazienki, a co za tym idzie – pozwolą optymalnie wykorzystać każdy dostępny centymetr przestrzeni. Brodzik 5-kąt to również dekoracja sama w sobie, dostępna nie tylko w standardowym białym odcieniu, lecz także jako brodzik czarny lub kolorowy! W połączeniu z szybą stworzy duet, który sprawia, że pomieszczenie zyska niebanalnego charakteru.
 
  • Brodziki pentagonalne pozwalają optymalnie zagospodarować przestrzeń łazienki,
  • Brodzik w kształcie pięciokąta to alternatywa dla klasycznych brodzików narożnych,
  • Brodzik 5-kąt stanie się dekoracją wnętrza!
  • Tylko kabina pięciokątna będzie pasować do brodzika pentagonalnego 

Jaki brodzik pięciokątny wybrać?

Kształt oraz materiał to jedno! Ważne będą także rozmiar oraz głębokość. Pierwsze kryterium związane jest z wielkością łazienki, a do najpopularniejszych rozwiązań zaliczane są modele o wymiarach 80x80 cm, 90x90 cm, 80x90 cm czy 100x100 cm. W przypadku małych pomieszczeń (dla gości czy tych usytuowanych w bloku) eksperci zalecają zazwyczaj niewielkie brodziki pięciokątne 80x80 cm. Drugim istotnym czynnikiem jest głębokość brodzika. Płytkie tzw. niskie (płaskie, posadzkowe) alternatywy stanowią modne zwieńczenie łazienki i mają zazwyczaj wysokość do 3 cm. Ich walory to m.in. możliwość optycznego powiększenia powierzchni, bezpieczeństwo (zwłaszcza jeśli chodzi o wchodzenie i wychodzenie) czy łatwość w utrzymaniu czystości. Brodzik pięciokątny głęboki, mimo że jest wyższy, to również wpisuje się w kanony modnych aranżacji, a jego zastosowania obejmuje kilka dodatkowych funkcji, związanych, chociażby z możliwością namaczania tkanin czy kąpania niemowlaka. Tego typu rozwiązanie zastąpi wanienkę.
 
  • Najpopularniejsze modele to: brodzik pięciokątny 80x80 cm oraz brodzik pięciokątny 90x90cm lub 80x90cm,
  • Brodzik pięciokątny niski jest wygodny i bezpieczny, zwłaszcza dla osób starszych i dzieci,
  • Brodzik pentagonalny głęboki będzie pełnił dodatkowe funkcje – np. stanie się wanienką, w której wykąpiemy niemowlaka,
  • Wysokiej jakości brodziki w kształcie pięciokąta znajdziemy w ofertach: Ronal Sanswiss, Novellini, New Trendy, Kaldewei lub Sanplast.
 

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk