Brodzik 80x90 cm Półokrągły

Cofnij do: Prysznice
Filtry


Brodzik półokrągły 90x80 i jego zalety

Brodzik półokrągły 90x80 to propozycja skierowana do wszystkich tych osób, które cenią sobie nie tylko wygodę, ale i ciekawy wygląd elementów wyposażenia łazienki. Jego rozmiar sugeruje, że brodzik asymetryczny 80x90 powinien znaleźć się przede wszystkim w stosunkowo dużym pomieszczeniu, można jednak znaleźć dla niego miejsce także w łazience średniej wielkości. Ciekawy design nie jest zresztą jego jedyną zaletą. Brodzik 80x90 asymetryczny zwraca na siebie uwagę także dlatego, że daje sporo miejsca osobom znajdującym się w jego wnętrzu. Pozwala na stworzenie podczas kąpieli komfortowych warunków, a to sprawia, że odpowiada nawet bardzo wymagającym użytkownikom. Brodzik półokrągły 90x80 jest sprzedawany na Łazienkarium.pl nie tylko w klasycznej wersji wysokiej, ale i jako model płaski. Może być wykonany z wielu materiałów na czele z akrylem, a jednym z jego znaków rozpoznawczych jest przy tym bogata kolorystyka uwzględniająca również intensywniejsze odcienie.

  • Brodzik półokrągły 90x80 – z uwagi na swój ciekawy design – sprawdza się zarówno jako rozwiązanie funkcjonalne, jak i element ozdobny.
  • Jest wygodny podczas korzystania z niego.
  • Tak jego kolorystykę, jak i materiał, z którego jest wykonany, można dopasować do potrzeb kupującego.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk