Brodzik Czarny

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Brodzik czarny – idealny do nowoczesnej łazienki

Gdy projektujesz lub remontujesz łazienkę, z pewnością marzysz o aranżacji, która będzie zachwycać pomimo upływu czasu. Każdemu przecież zależy, żeby jego mieszkanie wyglądało estetycznie, nowocześnie i modnie. Nie bój się więc oryginalnych rozwiązań, takich jak czarny brodzik! W jasnej łazience brodzik prysznicowy czarny będzie stanowił focal point i zdecydowanie wyodrębni strefę natrysku. Ciemne brodziki – czarne albo szare, lub modny brodzik antracytowy, to również świetne rozwiązanie, gdy chcesz estetycznie ukryć strefę mycia w łazience z czarnym wykończeniem ściennym i podłogowym. Stosując taki zabieg wnętrzarski, sprawisz, że czarny brodzik będzie niemal niewidoczny, a tym samym zyskasz optyczne wrażenie większej ilości wolnej przestrzeni w łazience. Brodzik czarny wymaga co prawda sporej dozy odwagi, ale staje się coraz popularniejszym wyborem. Brodziki czarne szczególnie dobrze wkomponują się w nowoczesne aranżacje utrzymane w minimalistycznym albo loftowym stylu.
 
  • Czarny brodzik to oryginalne rozwiązanie, które sprawi, że łazienka przez długi czas będzie wyglądać nowocześnie i modnie.
  • Brodzik prysznicowy czarny będzie świetnym focal point w jasnej łazience i pozwoli zdecydowanie wyodrębnić strefę kąpielową.
  • W łazienkach z ciemnym wykończeniem ściennym i podłogowym czarne brodziki będą niemal niewidoczne. W ten sposób strefa natrysku pozostanie ukryta, a pomieszczenie będzie tworzyć spójną całość.

Brodzik czarny – czy to dobry pomysł?

Decydując się na brodzik prysznicowy czarny, musisz liczyć się z pewnymi utrudnieniami. Czarne brodziki są bowiem zdecydowanie bardziej podatne na nieestetyczny biały nalot z mydła i twardej wody. Jednak wizualny efekt, jaki uzyskasz w łazience, wybierając czarny brodzik, z pewnością zrekompensuje konieczność nieco częstszego mycia tego elementu wyposażenia. Na Łazienkarium.pl znajdziesz brodziki czarne wykonane z materiałów odpornych na substancje chemiczne, plamiące oraz ścieranie w wyniku czyszczenia. Oferujemy także czarne brodziki prysznicowe z doskonałą izolacją termiczną, które gwarantują natychmiastowy efekt przyjemnie ciepłej powierzchni. W naszym sklepie znajdziesz brodziki czarne z gładką, antybakteryjną powierzchnią, a także modele z systemem antypoślizgowym. Dzięki ofercie Łazienkarium.pl dostosujesz brodzik antracytowy lub czarny do rozmiarów i możliwości architektonicznych swojej łazienki. Dobierzesz również idealny odcień i wysokość, dzięki czemu czarny brodzik będzie doskonałym uzupełnieniem łazienkowej aranżacji.
 
  • Czarne brodziki wymagają szczególnej dbałości o utrzymanie ich w czystości, ale stanowią wyjątkową ozdobę każdej aranżacji łazienkowej.
  • Dostępne na Łazienkarium.pl brodziki czarne wykonane są z trwałych materiałów i są odporne na substancje chemiczne, środki plamiące oraz ścieranie.
  • W Łazienkarium.pl znajdziesz brodzik prysznicowy czarny idealnie dopasowany do swojej łazienki.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk