Brodzik 80x90 cm

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Czy brodzik 80x90 to dobry wybór?

Czasami potrzebny jest naprawdę nietypowy brodzik. Wymiary 80x90 to jeszcze nie do końca prostokąt, ale już nie kwadrat. A jednak często właśnie taki rozmiar występuje w naszych łazienkach. Brodzik prysznicowy 80x90 nie należy do największych, lecz zapewnia dostateczną przestrzeń, aby codzienny prysznic był wygodny i przyjemny. Będzie więc idealnym uzupełnieniem wymarzonej domowej strefy natrysku. Z drugiej natomiast strony jego rozmiary sprawiają, że nie zajmuje on nadmiernie dużo miejsca, które w małometrażowej łazience jest na wagę złota. Inną, niemniej ważną, kwestią jest fakt, że nieduża płaszczyzna brodzika skróci czas poświęcony na jego czyszczenie, co jest niepodważalnym atutem. Brodzik 80x90 świetnie sprawdzi się w każdej łazience, zarówno tej minimalistycznej (również pod względem rozmiaru), jak i nowoczesnej, klasycznej, czy retro. Bogata oferta Łazienkarium.pl zawiera modele w wielu odsłonach kolorystycznych i wzorniczych.
 
  • Brodzik 80x90 zapewnia dostatecznie dużo miejsca, by strefa natrysku była wygodna.
  • Do małej łazienki najlepiej wybrać nieduży brodzik. Wymiary 80x90 będą idealne do niewielkiego metrażu.
  • Uniwersalny i niezajmujący dużo przestrzeni brodzik 80x90 będzie pasował do każdej łazienkowej aranżacji.

Wybierz idealny brodzik 80x90 cm do swojej łazienki

Szukając wyposażenia łazienkowego, z pewnością zwracasz uwagę na wiele różnych aspektów. Walory wizualne to przecież nie wszystko. Liczą się też względy praktyczne. Wybierz więc brodzik 80x90 z powłoką antybakteryjną, która gwarantuje łatwiejsze utrzymanie higienicznej czystości. Pamiętaj również, że im mniej szczelin i ozdobnych elementów, tym łatwiejsze sprzątanie. Z kolei aby zachować w niedużej łazience wrażenie optycznej przestronności, wybierz minimalistyczny model o oszczędnym designie, który – dzięki odpowiednio dobranemu kolorowi – może niemal całkowicie stopić się z płytkami podłogowymi. Jeśli natomiast tęsknisz za wanną, wybierz brodzik 80x90 z wysokimi rantami, który w niewielkim stopniu może ją zastąpić. Łazienkarium.pl oferuje brodziki w wielu różnych wariantach, dzięki czemu z łatwością znajdziesz model idealnie dopasowany do swojej aranżacji.
 
  • Powłoka antybakteryjna ułatwi utrzymanie brodzika w czystości.
  • Wybierz brodzik 80x90 w kolorze zbliżonym do płytek łazienkowych, żeby aranżacja tworzyła spójną całość.
  • Na Łazienkarium.pl znajdziesz brodzik prysznicowy 80x90 idealny do swojej łazienki.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk