Brodzik 75x90 cm

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Brodzik 75x90 – wybierz model do swojej łazienki

Każdy brodzik prysznicowy 90x75 różni się od siebie miejscem odpływu, wyglądem, grubością czy też kształtem. Warto dopasować taki model, który będzie pasować do wielkości pomieszczenia oraz konkretnej kabiny prysznicowej. Prostokątne konstrukcje są nowoczesne i bardzo popularne. Najczęściej projektuje się je w narożniku albo tylko przy jednej ze ścian. Modele półokrągłe zabierają nieco mniej miejsca, dlatego sprawdzają się w małych wnętrzach. Brodzik 90x75 może prezentować się klasycznie lub bardziej nowocześnie. Niektóre warianty z oferty Łazienkarium.pl służą do instalacji w jednej płaszczyźnie z podłogą. Dotyczy to bardzo płaskich konstrukcji.

  • Brodzik 75x90 może być prostokątny, półokrągły lub pięciokątny. Warto dopasować kształt do wielkości pomieszczenia i wolnej przestrzeni dookoła kabiny.
  • Pod uwagę warto wziąć sposób montażu oraz umiejscowienie odpływu.
  • Na wygląd prysznica będzie mieć wpływ nie tylko kształt, ale także głębokość konstrukcji.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk