Brodzik 75x80 cm

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Brodzik 75x80 – nowoczesny i praktyczny

Brodzik prysznicowy 75x80 pozwala na zbudowanie niewielkiej, ale komfortowej kabiny. Ze względu na prosty kształt, można go zamocować nie tylko w narożniku. Dobrze prezentuje się nawet przy jednej ze ścian w łazience. Brodzik 75x80 trzeba dopasować pod względem umiejscowienia odpływu, jego średnicy, a także wysokości obrzeża. Głębokość będzie przekładać się nie tylko na estetyczny wygląd, ale także komfortowe wchodzenie i wychodzenie. Nisko osadzony brodzik 80x75 to nowoczesny sposób na zagospodarowanie wnętrza. Doskonale sprawdza się do instalacji w jednej płaszczyźnie z podłogą. Nie przytłacza też wnętrza swoją formą. Podczas wyboru odpowiedniej konstrukcji, warto wziąć pod uwagę powłoki antybakteryjne i antypoślizgowe dostępne w wielu ofertach producentów w sklepie Łazienkarium.pl.

  • Brodzik 75x80 występuje w wielu wersjach kolorystycznych. W trendach utrzymują się modele białe, a także szare i czarne.
  • Wysokość krawędzi nie może powodować dyskomfortu podczas wchodzenia i wychodzenia.
  • Płaskie konstrukcje doskonale sprawdzają się w nowoczesnej łazience.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk