Brodzik 160x80 cm

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Brodzik 80x160, czyli pełna swoboda podczas kąpieli

Niektóre przestrzenie łazienkowe pozwalają na montaż długich, przestronnych brodzików. Jednym z rekomendowanych rozwiązań w takim przypadku jest brodzik prysznicowy 80x160, który zapewnia wysoki komfort i pełną swobodę ruchów podczas kąpieli. Modele tego typu mają najczęściej niską konstrukcję, choć oczywiście w sklepie Łazienkarium.pl dostępne są również warianty wysokie, dzięki czemu można z łatwością dopasować dany brodzik 160x80 do swoich indywidualnych preferencji i oczekiwań. Warto dodać, że brodzik prysznicowy 160x80 ma kwadratowy lub prostokątny kształt, co znacznie ułatwia jego montaż w miejscu docelowym.

  • Brodzik 80x160 to przede wszystkim gwarancja swobody, funkcjonalności i wygody dla wszystkich domowników.
  • Modele tego typu, w zależności od potrzeb, mogą mieć niską bądź wysoką konstrukcję.
  • Brodzik prysznicowy 160x80 ma kształt kwadratu lub prostokąta, co ma duże znaczenie podczas jego instalacji.

Brodzik prysznicowy 160x80 – jaki wybrać?

Wybierając brodzik 80x160 do swojej łazienki, warto zwrócić uwagę nie tylko na jego funkcjonalność, ale również na aspekty wizualne. Rozwiązanie powinno być bowiem odpowiednio dostosowane do wnętrza całej łazienki i wszystkich elementów aranżacyjnych. Możliwości w tym zakresie jest wiele, ponieważ brodziki dostępne są w kilkudziesięciu wariantach, które różnią się m.in. pod kątem kolorystyki czy sposobu wykończenia. Nie bez znaczenia jest również sam materiał, z którego brodzik został wykonany. Powinien być on możliwie najwyższej jakości. Aby brodzik 160x80 dobrze spełniał swoje zadanie, warto postawić na model wyposażony dodatkowo w powłokę antypoślizgową, co przełoży się na zwiększone bezpieczeństwo w trakcie kąpieli.

  • Warto zadbać, aby wybrany model brodzika komponował się z pozostałymi elementami wyposażenia łazienki.
  • Brodziki muszą być odporne na wysokie obciążenie i intensywną eksploatację, dlatego najlepiej postawić na modele wykonane z solidnych materiałów.
  • Brodzik prysznicowy 160x80 może być dodatkowo wzbogacony o dno antypoślizgowe.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk