Brodzik 150x90 cm

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Brodzik 150x90 – dla kogo?

Brodzik 150x90 to popularny rozmiar. Nie jest na tyle duży, aby nie można było wprowadzić go do mniejszej łazienki, a jednocześnie pozostaje na tyle wygodny, że bez trudu mogą korzystać z niego także osoby dość wysokie i o większej wadze. To zresztą wygoda użytkowania jest zwykle wymieniana jako najmocniejszy z argumentów przemawiających za tym, aby się nim zainteresować. Brodzik prysznicowy 150x90 sprawdza się znakomicie bez względu na to, czy interesuje nas szybka kąpiel, czy też chwila relaksu. Jego plusem jest i to, że brodzik 90x150 daje wiele możliwości aranżacji. Chętnie wybierają go osoby lubiące eksperymenty i uważające, że nie ma jednego stylu właściwego dla łazienki. Brodzik prysznicowy 90x150 można docenić także dlatego, że łatwy jest nie tylko jego montaż, ale i utrzymanie go w czystości, dzięki czemu długo utrzymuje atrakcyjny wygląd.

  • Brodzik 150x90 jest popularnym rozwiązaniem, które sprawdza się w łazienkach różnej wielkości.
  • Jest wygodny tak w montażu, jak i w utrzymaniu w czystości.
  • Można go dopasować do różnych oczekiwań kupujących.

Brodzik prysznicowy 150x90 cm i jego cechy

Brodzik 150x90 dostępny w ofercie Łazienkarium.pl jest wybierany chętnie nie tylko dlatego, że odpowiada potrzebom zarówno minimalistycznej, jak i klasycznej łazienki. Jego znak rozpoznawczy to również bezpieczeństwo. Brodzik prysznicowy 90x150 może być używany bez obaw o poślizgnięcie się, bo posiada specjalne zabezpieczenia przeciwdziałające tego rodzaju wypadkom. Mogą więc korzystać z niego osoby starsze i dzieci. Cechą charakterystyczną brodzika o takich wymiarach jest też możliwość dostosowania go do swoich potrzeb. Kupujący, stawiający na brodziki 150x90, sam decyduje o tym, jaka kolorystyka podoba mu się najbardziej. Może też zdecydować, z jakiego materiału będą one wykonane, a nawet, czy będą mieć klasyczny kształt, czy też elementy ozdobne takie, jak choćby zaokrąglenia. Klient ma też wpływ na to, jaka jest średnica i przepustowość odpływu, może więc wybrać model, w przypadku którego ryzyko zapychania się nie będzie wysokie.

  • Brodzik 150x90 – z uwagi na swoje atrakcyjne wymiary i bogactwo kolorów i wzorów – może być elementem wyposażenia łazienki w każdej niemal stylistyce.
  • Jest rozwiązaniem bezpiecznym i może być wykorzystywany także tam, gdzie z łazienki korzystają dzieci i seniorzy.
  • Kupujący sam może zdecydować nie tylko o jego kształcie i głębokości, ale nawet o przepustowości odpływu.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk