Brodzik 150x80 cm

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Brodzik 80x150 – jakie są jego cechy charakterystyczne?

Brodzik 80x150 to urządzenie sanitarne, które jest w 100% bezpieczne w użytkowaniu. Bardzo często wybierane jest przez użytkowników w różnym wieku. Brodzik prysznicowy 80x150 nie ma wysokiego brzegu, dlatego łatwo z niego wyjść lub do niego wejść. Jest to duże ułatwienie dla osób, które mają problemy z poruszaniem się. Oferowany w naszym sklepie internetowym brodzik 150x80 dostępny jest w różnych kolorach, jednak najczęściej występuje w białej barwie. Dzięki temu pasuje do wnętrza urządzonego w dowolnym stylu. Każdy brodzik prysznicowy 150x80 dostępny w ofercie Łazienkarium.pl wykonany jest z dobrej jakości materiału, na przykład z akrylu, stali nierdzewnej lub konglomeratu.

  • Brodzik 150x80 może być montowany jest w łazienkach, z których korzystają osoby o różnym stopniu sprawności fizycznej.
  • Istnieje możliwość stworzenia strefy prysznicowej w dowolnym stylu, dzięki wybraniu odpowiedniego brodzika prysznicowego 150x80.
  • Nowoczesny brodzik prysznicowy 80x150 wykonany jest z dobrej jakości materiału.

Modny brodzik prysznicowy 80x150 cm

Brodzik 80x150 wybierany jest przez osoby, które w swojej łazience chcą stworzyć wyjątkowe wnętrze. Dzięki zastosowaniu tego modelu można urządzić pomieszczenie w dowolnym stylu. Sprawdzi się ono nie tylko w nowoczesnych, ale również klasycznych aranżacjach. Oferowany przez sklep internetowy Łazienkarium.pl wyrób najczęściej ma kształt prostokąta. Może być montowany bezpośrednio na podłodze lub na nóżkach. Brodzik prysznicowy 80x150 często pokryty jest specjalną powłoką antypoślizgową. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania użytkownik może bezpiecznie wziąć prysznic, bez obawy, że się przewróci. Brodzik 150x80 jest bardzo łatwy w czyszczeniu. Jego prosta budowa sprawia, że nie ma trudno dostępnych miejsc, w których gromadzą się brud i inne zanieczyszczenia.

  • Nowoczesny brodzik 80x150 może być wykorzystywany we wnętrzach urządzonych w nowoczesnym i klasycznym stylu.
  • Montaż brodzika prysznicowego 150x80 jest bardzo prosty.
  • Łatwy w czyszczeniu brodzik prysznicowy 150x80 nie wymaga intensywnego szorowania.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk