Brodzik 140x90 cm

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Brodzik 140x90 – wybierz najlepszy model

Planując zakup wyposażenia łazienkowego, z pewnością uwzględniasz wiele aspektów, w tym wizualny i finansowy. To słuszne podejście, bo przecież walory estetyczne poszczególnych elementów decydują o efekcie całej aranżacji. Sporą rolę w tej kwestii odgrywa strefa natryskowa. Zatem gdy chcesz kupić idealny brodzik 140x90, pamiętaj, że na jego estetyczny wygląd ogromny wpływ ma trwałość użytych materiałów oraz jakość wykonania. Wybierz produkt, który wytworzony został z najwyższą starannością. Właśnie takie modele oferujemy na Łazienkarium.pl. W naszym sklepie znajdziesz na przykład brodzik prysznicowy 140x90 z powłoką odporną na czyszczenie i niekorzystne działanie środków chemicznych. Weź również pod uwagę, że wszystkie części strefy kąpielowej muszą doskonale się uzupełniać. Zasadniczą kwestią jest idealne dopasowanie do brodzika wszystkich elementów montażowych, takich jak syfon, czy osłona odpływu. Gdy więc kupujesz brodzik 90x140, dobrą opcją będzie wariant z pozostałymi podzespołami w zestawie. W ten sposób nie tylko zyskasz pewność, że instalacja będzie wykonana prawidłowo i szczelnie, lecz także zaoszczędzisz na czasie.

  • Solidne materiały i wysoka jakość wykonania to gwarancja długiej żywotności i estetycznego wyglądu brodzika.
  • Wybierz brodzik 140x90 z powłoką odporną na środki czyszczące i ścieranie, aby przez długi czas cieszyć się piękną łazienką.
  • W ofercie Łazienkarium.pl znajdziesz brodziki prysznicowy 90x140 w zestawie z innymi częściami montażowymi.

Jak dopasować brodzik 140x90 do swojej łazienki?

Metraż łazienki ma kluczowe znaczenie, gdy zamierzasz kupić brodzik prysznicowy 90x140. Jest to rozmiar dedykowany raczej do średnich i dużych łazienek. Warto podkreślić, że świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach problematycznych architektoniczni. Ze względu na sporą różnicę pomiędzy krótszym i dłuższym bokiem, brodzik 140x90 może być montowany w długich i wąskich wnękach, a także w łazienkach ze skosami. Kolejną kwestią, którą trzeba wziąć pod uwagę, jest styl, w jakim ma być zaaranżowana przestrzeń. Warto też zastanowić się, czy strefa natrysku ma być integralną częścią pomieszczenie, czy też stanowić wyodrębniony wizualnie obszar. Wydaje się jednak, że najważniejszą sprawą przy wyborze brodzika jest zaspokojenie potrzeb użytkowników. To właśnie do ich upodobań należy dostosować wysokość i dodatkowe właściwości produktu, takie jak system antypoślizgowy, powłoka antybakteryjna czy dodatkowa termoizolacja lub wyciszenie. Znając odpowiedzi na te pytania, na Łazienkarium.pl wybierzesz brodzik 90x140 w stylu, kolorze i kształcie idealnie dostosowanym do koncepcji aranżacyjnej.

  • Brodzik 140x90 to dobre rozwiązanie do łazienek o dość dużym metrażu, a także tych trudnych architektonicznie.
  • Wysokość i dodatkowe cechy brodzika powinny być dostosowane do indywidualnych preferencji użytkowników.
  • W ofercie sklepu Łazienkarium.pl dostępne są brodziki w różnych stylach, kształtach i kolorach.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk