Brodzik 140x70 cm

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Brodzik 140x70, czyli komfort kąpieli na co dzień

W naszej ofercie znajdziesz brodzik 140x70 cm, który charakteryzuje się smukłą budową. Jest wąski, ale jednocześnie na tyle długi, że zapewnia komfort podczas kąpieli domowników. Większość modeli ma niską konstrukcję, co zapewnia łatwe wchodzenie i wychodzenie. Tym samym brodzik 140x70 zapewnia nowoczesny wygląd i nie przytłacza optycznie pomieszczenia. Do wyboru jest wiele odcieni, od tradycyjnej bieli, przez beż i szarość po czerń. Zdecyduj, który brodzik prysznicowy 140x70 najbardziej pasuje do Twojej aranżacji.

  • Brodzik 70x140 jest wąski, dlatego sprawdzi się nawet do niewielkich wnętrz.
  • Domownicy mogą komfortowo brać kąpiel ze względu na dobrze dopasowaną długość.
  • Brodzik 140x70 w dobrze dobranym kolorze nie przytłoczy swoją konstrukcją nawet małych łazienek.

Brodziki prysznicowe 140x70 – wybór na lata

Brodziki prysznicowe 140x70, jeśli będą odpowiednio dobrane, staną się rozwiązaniami na lata. To dlatego podczas zakupu warto brać pod uwagę materiał wykonania oraz dodatkowe udogodnienia. Brodzik prysznicowy 70x140 powinien mieć miłą dla skóry powierzchnię, najlepiej antypoślizgową. Przydadzą się też: tłumienie hałasu, długie utrzymywanie ciepła, pełna stabilność oraz właściwości antybakteryjne. Wśród popularnych materiałów wykonania są lekki i przyjemny w dotyku akryl sanitarny, wytrzymała i odporna na chemikalia stal emaliowana oraz nowoczesna ceramika.

  • Aby brodziki prysznicowe 140x70 o płaskiej konstrukcji spełniały swoją rolę, zwróć uwagę na rodzaj i wielkość odpływu.
  • Powierzchnia powinna być antypoślizgowa, a jeszcze lepiej, jeśli ma właściwości antybakteryjne i jest łatwa w czyszczeniu.
  • Do wyboru są brodziki wykonane z akrylu, stali i ceramiki.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk